Gebelikte plates yada yoga yapan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Gebelikte plates yada yoga yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,576 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte plates yada yoga yapan varmı
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte plates yada yoga yapan varmı ?
Ben yapıyorum canım. Günde en az 1 saat yürüyorum yasaklardan dolayı yürüyüş videolarıni yapıyorum simdilik. Doktor doğum kolaylaştırıcı egzersiz verdi onları yapıyorum birde üst kısımları çalıştıran egzersizler var sırt göğüs kol hareketleri bunları yapıyorum 😍🥰

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Squat yapıyorum ben arada çömelip kalkıyorum
Bende tam basen bölgesi için bu soruyu sormuştum kaçıncı ayda başladın yapmaya bide bu plates lastikleri var ondan kullandınmı hiç. Bende bir yere bağlayıp bacaklarımla çekeyim diyorum lastiği ama bu sefer kasık bölgem zorlanır mı diye korktum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn hic yapmadım sadece yürüyüş yaptm😊
Yürüyüş bende yapmak istiyorum ama sanki kanım çekilmiş gibi hissediyorum yorgunluk halsizlik yerimden kalkıp evi süpürmeyi bırak makineye çamaşır atmaya bile üşeniyorum 😂

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bende tam basen bölgesi için bu soruyu sormuştum kaçıncı ayda başladın yapmaya bide bu plates lastikleri var ondan kullandınmı hiç. Bende bir yere bağlayıp bacaklarımla çekeyim diyorum lastiği ama bu sefer kasık bölgem zorlanır mı diye korktum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yürüyüş bende yapmak istiyorum ama sanki kanım çekilmiş gibi hissediyorum yorgunluk halsizlik yerimden kalkıp evi süpürmeyi bırak makineye çamaşır atmaya bile üşeniyorum 😂
Kaç haftalıksın cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar