Gelişmeyen bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal tarafından oluşturulan Gelişmeyen bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,334 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelişmeyen bebek
Konbuyu başlatan Hilal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şerife_ysr

Hilal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba geçen soru sormustum, kesem geriden geliyor diye, ben şuan 9 haftalık olmam lazım ama bebek üç haftadır hiç gelismemis ve halen 5+6 olarak görünüyor ve kalp atışını duymadık :( doktor kürtajla almam lazım sağlıklı gebelik değil dedi. Ben başka doktora gorunmek istyrm
Başına böyle birşey gelen varmı acaba

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Kız kardeşiminde aynı dedıkleriniz olmuştu. Ağrılarınız kanamanız varmı ? kan tahlili yaptırıp değerlerinizi kontrol ettiriniz.

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Aklında soru işareti kalmaması için mutlaka başka bir doktora daha görün derim benimki geriden gelmiyordu ama gelişimi durmuş kalbi atmıyor dedi doktor 9 haftalikti aklımda şüphe kalmasın diye ayrıntılı ultrasona girdim ordada gelişim durmuş deyince emin oldum sende mutlaka git başka bir doktora

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim evlat acısı yaratmasın kimseye cnn ya inş sıkıntı olmaz aklında kalmasın diye başka doktora git gozuk kan tahlili yaptır değerler yükselmemişse sağlıklı gebelik olmaz ama genelde 2 hafta geriden yada ileride olması normal ama 3 haftada bilemedim geç döllenme olamaz mı acaba iyi düşünelim iyi olsun inş sıkıntı olmaz

Hilal

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için, ilaçla sonlandırma oldunuzmi peki.. ben kürtaj olmak istemiyorum

N

Nesrin

Guest
Merhaba geçen soru sormustum, kesem geriden geliyor diye, ben şuan 9 haftalık olmam lazım ama bebek üç haftadır hiç gelismemis ve halen 5+6 olarak görünüyor ve kalp atışını duymadık :( doktor kürtajla almam lazım sağlıklı gebelik değil dedi. Ben başka doktora gorunmek istyrm
Başına böyle birşey gelen varmı acaba
Bnde şuan 9 hafta olmam lazm hala 5 bck hafta deniliyo kanamam var iğne oluyrm progestan kullaniyrm kesede düzensizlik var dendi belki gelişmemiş de olabilir alt ultrasonla kalp atisina bakildi yavas denildi perşembe günü belli olacak hayırlısıyla bakalım Allah büyüktür canım 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar