Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,347 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bir haftada evlendim birkere adamla konuşmadım
ne bir haftadami evlwndin 😯buyuk cesaret vallahi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ablamın kaynıydı . Benim 12 yaşım vardı ben onlara gidip geliyordum. Sonra ben 16 yaşıma geldiyimde onlara gitmişdim bana bakmış güzel gelmişim sonra e tabi evden söylemişler tamam demiş öyle evlendik yani onlara gidip gelirdim ama hiç konuşup etmiyodum selam saol. Beni izlemişmiş beyenmişmiş e sonradan öyrendim 😄 büyük oglumun adı kaynpederimin adı Rasim 2 nci oglumun adı İbrahim 😇😇

Ben çocukları çok seviyom o zaman eşim kızıyor brndrn olanları seviyorsun beni sevmiyorsun diye😃
ay oda kotu yaa düşunsene cocuklarini seviyosun eşin kiskaniyo e onlar onunda cocuklari sonuçta

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

ay oda kotu yaa düşunsene cocuklarini seviyosun eşin kiskaniyo e onlar onunda cocuklari sonuçta
Kaynanam olmasaydı hiç pişman olmazdım eşim çok akıllı sigara alkol gece hayatı arkadaşları yok çok şanslıyım kaynanamdan ayrıldık evi şimdi çok rahatım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim ablamın kaynıydı . Benim 12 yaşım vardı ben onlara gidip geliyordum. Sonra ben 16 yaşıma geldiyimde onlara gitmişdim bana bakmış güzel gelmişim sonra e tabi evden söylemişler tamam demiş öyle evlendik yani onlara gidip gelirdim ama hiç konuşup etmiyodum selam saol. Beni izlemişmiş beyenmişmiş e sonradan öyrendim 😄 büyük oglumun adı kaynpederimin adı Rasim 2 nci oglumun adı İbrahim 😇😇

Ben çocukları çok seviyom o zaman eşim kızıyor brndrn olanları seviyorsun beni sevmiyorsun diye😃
Daha sen çocukken karar verilmiş yani anladım canım. Allah bağışlasın acılarını göstermesin inşallah 🙏 Onlar kaç yaşında canım? Ben onu hep derim önce çocuklarım sonra sen diye oda bana aynı şeyi der kız çocuk kıskanılır mı bir alem bu adamlar ya 😂

Çok güzel rabbim daimi eylesin🥰🥰🥰 benimki severek deyildi sonradan sevdim ve çimdi sevgim aynı deyil daha o kadar sevmiyom. Çocuklarmı ondan çok seviyorum 😘😘😘

Ne güzel . Adıyla büyüsün🥰 ya bu arada mislina ne demek
Mislina Mersin de eshabul keyf diye bi yer var orda çok önceden 7 uyurlar varmış onların isimlerinden birisi canım bu ismi eşim buldu ve o koydu

Daha sen çocukken karar verilmiş yani anladım canım. Allah bağışlasın acılarını göstermesin inşallah 🙏 Onlar kaç yaşında canım? Ben onu hep derim önce çocuklarım sonra sen diye oda bana aynı şeyi der kız çocuk kıskanılır mı bir alem bu adamlar ya 😂
Ya benim çocuklar 2018 2019 dogumlu ard arda dogum yapdım. Vallahi kız istemiyodu eşim şimdi bakıyorum inciyi benden çok seviyor. Bende söylüyom onlarımı benimi onları diyor e ben kıskanmıyom diyiyorum😀😀😀😀

E aynı şeyi o da yapıyor ben kıskanmıyomki 😀😀😀

Mislina Mersin de eshabul keyf diye bi yer var orda çok önceden 7 uyurlar varmış onların isimlerinden birisi canım bu ismi eşim buldu ve o koydu
Güzelmiş eşin ince düşünmüş. Kimin aklına gelirki. Bizim çocuklara biz koymadık ismi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim çocuklar 2018 2019 dogumlu ard arda dogum yapdım. Vallahi kız istemiyodu eşim şimdi bakıyorum inciyi benden çok seviyor. Bende söylüyom onlarımı benimi onları diyor e ben kıskanmıyom diyiyorum😀😀😀😀

E aynı şeyi o da yapıyor ben kıskanmıyomki 😀😀😀

Güzelmiş eşin ince düşünmüş. Kimin aklına gelirki. Bizim çocuklara biz koymadık ismi
valla bende kiskanmam allah etsin daha cok sevsin diyorum cocuklarimi onlar oynadikca birbiriyle gezmelere gittikce parka falan gittikce mutlu oluyorum valla eşim de beni cocuklarimdan kiskanmaz

valla bende kiskanmam allah etsin daha cok sevsin diyorum cocuklarimi onlar oynadikca birbiriyle gezmelere gittikce parka falan gittikce mutlu oluyorum valla eşim de beni cocuklarimdan kiskanmaz
Ya aynen bende mutlu oliyorum ya yeminle. Zaten çok seviyorda çocukları. Kızım küçük ilk kızımız 2 aylık şimdiden çok seviyor oglanları 6 ayına kadar pek çok öpmezdi kizi çok öpüyor sürekli srviyor🥰
Beni sevmesin onu sevsinde yeter

Tüm sayfalar yüklendi.