Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,366 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
İyi şükür canım uğraşıyoruz öyle Emir Doruk koydum ismini. İsim konusu ayrı bir komedi oldu zaten bizim Emir mi olsun Doruk mu derken. Çocuklar annemler herkes Doruk dedi tamam dedim. Nüfusa gittik eşimle yazdık verdik ismi kadın işlemleri yapıyor ya dedim Emir daha iyi değil mi 😂 kadın da daha sisteme girmedim isterseniz değiştirin onayladıktan sonra dönüşü olmaz dedi. Eşim hangisini istiyorsan o olsun çabuk karar ver dedi büyük oğlum atladı oradan illa Doruk olacak diye eşim ikinizin de istediği olsun o zaman Emir Doruk yapalım dedi son anda 2 isim birden oldu 😂 aynen kuzum 16 yaşında evlendim eşim benden 5 yaş büyük şükür ara ara sıkıntılarımız olsa da iyiyiz her evde olur o kadarı da normal yani 🥰 aynen yaş farkı var aralarında o yönden bir nebze daha rahatım büyük çok yardım ediyor çok seviyor da küçük biraz kıskanıyor. Sen ne koydun ismini canım? Daha kimseye benzemiyor abilerinin bebekliği ile aynı şuan tipi ama küçük daha 15 günlük ilerleyen zamanlarda kime benzer bilmiyorum. Öperim tabi canım sende öp prensesi yerime 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi çocuğa ben Emir diyorum büyük oğlum Doruk diyor gıcık😂 onu ben koydum diye diyor 😂 küçüğünün adını da o koymuştu Kaan mı olsun Kerem mi dedim Kerem dedi onuda öyle koyduk. Bu minnoşta büyünce hangi adını kullanır bilmiyorum ikisini de sürekli kullanmış olacak istediğini seçer artık ☺️
Selam canım.. ya adıyla büyüsün yiyidimm. 🥰
Doruk iyi de Emir daha güzel . 🤩 bide ben en çok senin oglundan Berk ismini çok beyendim. Büyük oglunkini🤩
Benimkinin adı İnci😌
Sarışınmı esmermi ? Benimki beyaz tenli boyuda uzun maşallah 😃. Ya daha genç evlenmişsinoz ya 16 yaş eşinde 21 yaş 😇 ben 18 dim eşim 28 de evlendik.
10 yaş fark var.
Şu aralar sık görmüyorum sorunmu var? Benim kız daha yeni düzene girdi. Anne sütü veriyormusin? Ben papatya çayına başladım demliyib içiyom bebeye de iyi geliyor sakinleşiyir bide bagırsaklarına iyi grliyor tabi bazen rezeneyle karıştırıb demliyom taadı bi qarip oliyor. Ama iyi benimde bagırsaklarım çalışıyor hiç kabızlık yaşamıyorum.

Merhaba canım açtığın konuyu yeni gördüm bu aralar çok giremiyorum bebisimle ilgilendiğim için benim gerçek ismim Fadime 1993 doğumluyum Adana Osmaniye de yaşıyorum 19 yaşımda evlendim 2 tane kızım var birisi 6 yaşına girecek diğeri de yeni 5 aylık oldu Mislina da ilk kızımın ismi
Memnun oldum canım. Allah bagışlasın diyer kızının ismi ne 😇😇😇
Cnm bnm adımda gülperi memnun oldum 22 yaşındayım 18 yaşında evlendim 3 yaşında bir oğlum var bir kurtajim var şimdide 27 haftalık kız bbege hamileyim Allah'ım kucağımıza almayi nasip etsin hepimizin 😘
Memnun oldum. Rabbim sag salim kucagınıza almayı nasib etsin. 🤩😍
Evet biraz geç gördüm ama idare edin beni artık🤭yaşlılık bu olsa gerek 😂 benimde adım sümbül canlar 33 yaşındayım 17 yıllık evliyim 2 oğlum var biri 15 diyeri 9 yaşında 8 ay önce bi düşüğüm oldu kürtaj olmuştum Diyarbakır lıyım hepinizi tanıdığıma çok memnunum iyiki varsınız iyiki sizleri burda tanımış oldum 💗💖
Maşallah sünbül. Allah bagışlasım bebek düşünüyormusun yine

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
urfa cok guzel yer ben kovit başlamadan gitmiştim gecen ay yine gidecektim erken dogum riskim oldugu icin gidemedim eşimin işi var ara ara gidiyo oraya 1 yada 2 hafta kalip geri geliyo bende kurtum bu arada eşim ağrili ben karsliyim 😉😁😁nerden bulduk degilmi kars neresi ağri neresi gegilmi ama 🤣
1.998 dogumlu yum urfalıyım kürdüm adımda, Sibel

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
urfa cok guzel yer ben kovit başlamadan gitmiştim gecen ay yine gidecektim erken dogum riskim oldugu icin gidemedim eşimin işi var ara ara gidiyo oraya 1 yada 2 hafta kalip geri geliyo bende kurtum bu arada eşim ağrili ben karsliyim 😉😁😁nerden bulduk degilmi kars neresi ağri neresi gegilmi ama 🤣
Benimde sizin gibi ben urfalıyım eşim çorumlu ankarada yaşıyor Urfa nere Ankara nere 😂😂😂😂

Bende seni büyük sanıyordum aynı yaştaymışız, ben Tülay aslen Gaziantepliyim ama doğma büyüme Antalya ilk bebeğim benimde
Yok kız büyük degilim herkes büyük sanıyor beni😂😂😂

Bende seni büyük sanıyordum aynı yaştaymışız, ben Tülay aslen Gaziantepliyim ama doğma büyüme Antalya ilk bebeğim benimde

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam canım.. ya adıyla büyüsün yiyidimm. 🥰
Doruk iyi de Emir daha güzel . 🤩 bide ben en çok senin oglundan Berk ismini çok beyendim. Büyük oglunkini🤩
Benimkinin adı İnci😌
Sarışınmı esmermi ? Benimki beyaz tenli boyuda uzun maşallah 😃. Ya daha genç evlenmişsinoz ya 16 yaş eşinde 21 yaş 😇 ben 18 dim eşim 28 de evlendik.
10 yaş fark var.
Şu aralar sık görmüyorum sorunmu var? Benim kız daha yeni düzene girdi. Anne sütü veriyormusin? Ben papatya çayına başladım demliyib içiyom bebeye de iyi geliyor sakinleşiyir bide bagırsaklarına iyi grliyor tabi bazen rezeneyle karıştırıb demliyom taadı bi qarip oliyor. Ama iyi benimde bagırsaklarım çalışıyor hiç kabızlık yaşamıyorum.

Ayy bir dünya yazdım boş yorum gitti 😒😒

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sizin gibi ben urfalıyım eşim çorumlu ankarada yaşıyor Urfa nere Ankara nere 😂😂😂😂

sibel sen severekmi evlendin görucu usulümü evlendin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gelde baştan yaz şimdi 😂😂 Emir i daha çok seviyorum bende. Büyük oğlanın adını da ben koymuştum sonrakilerin adını büyük oğlanla beraber koyduk işte. Daha belli değil canım sarı mı esmer mi. Büyükler sarışın beyaz tenli benimde bakalım bu kime benzeyecek. Maşallah prenses hanıma nazar değmesin 🥰 İnci ismini bende çok seviyorum canım adıyla büyüsün 🥰 sende küçük evlenmişsin sizin yaş farkı daha çokmuş bizim 5 yaş işte. Yok canım sıkıntı yokta normalde de yoğun bir tempo vardı zaten bebişte doğunca daha da arttı pek giremiyorum ondan. Bende anason, rezene, kimyon tohumlarını aldım karıştırdım günde bir iki çay kaşığı bebeğe veriyorum, bir bardakta kendim içiyorum. Hem gazını çıkarmasında yardımcı oluyor, hemde içince rahat uyuyor. Eşim kızıyor rakı ver birde çocuğa anason ne diye 😂 önceki çocuklarda da kullanmıştım faydası oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.