Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,211 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Gerçek isim ve yaşlarımız🥰❤
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim çocuklar 2018 2019 dogumlu ard arda dogum yapdım. Vallahi kız istemiyodu eşim şimdi bakıyorum inciyi benden çok seviyor. Bende söylüyom onlarımı benimi onları diyor e ben kıskanmıyom diyiyorum😀😀😀😀

E aynı şeyi o da yapıyor ben kıskanmıyomki 😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Güzelmiş eşin ince düşünmüş. Kimin aklına gelirki. Bizim çocuklara biz koymadık ismi
Aynen canım arka arkaya olmuş zor olmadı mı bakmak 🙄 tabi yani insanın çocukları önce gelir her zaman kıskanmak nedir 😂 kız evlat başkadır sevilmez mi hiç

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız? Ben hep konulara bakdımda bir konu var ona rastlamadım hiç😇
Ya kızlar her kes bir nikle bir isimle bir başqa şeyle kayt olmuş ama gerçek isim ne gerçek yaşımız ne nereliyik kimiz hiç bilmiyoruz ya . Ben birine hitap etdiyimde adı ne diye düşünüyorum 😄
Mesela ben Elmas azeriyim azerice de Almaz.. 1999doğumluyum 18 yaşımda evlendim 3 çocugum var 2 oglan bir kız. 50 gün oldu doğuralı 😇😇
Ya siz ?
Ayfer bicak 35 yasindayim sakarya akyaziliyim

Ayfer bicak 35 yasindayim sakarya akyaziliyim
2 oglum var biri 13 biri 5 yasinda yavuzhan oguzhan

Elvan 72

Kayıtlı Üye
rank
Benim adımda elvan. Batmanliyim 1993 doğumlu 2 kız annesiyim Hazal ilkim ve asyam. 3 kizimada 26 haftalık hamileyim hayırlısıyla :)

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız? Ben hep konulara bakdımda bir konu var ona rastlamadım hiç😇
Ya kızlar her kes bir nikle bir isimle bir başqa şeyle kayt olmuş ama gerçek isim ne gerçek yaşımız ne nereliyik kimiz hiç bilmiyoruz ya . Ben birine hitap etdiyimde adı ne diye düşünüyorum 😄
Mesela ben Elmas azeriyim azerice de Almaz.. 1999doğumluyum 18 yaşımda evlendim 3 çocugum var 2 oglan bir kız. 50 gün oldu doğuralı 😇😇
Ya siz ?
Maşallah tatlim ben gerçek adimla kaytliyim aslinda😁 25 yasndaym iki oğlum var iki ay önce doğum yaptm çok şükür Rabbim isteyen herkese nasip etsin saglikla sihhatle

Ya benim çocuklar 2018 2019 dogumlu ard arda dogum yapdım. Vallahi kız istemiyodu eşim şimdi bakıyorum inciyi benden çok seviyor. Bende söylüyom onlarımı benimi onları diyor e ben kıskanmıyom diyiyorum😀😀😀😀

E aynı şeyi o da yapıyor ben kıskanmıyomki 😀😀😀

Güzelmiş eşin ince düşünmüş. Kimin aklına gelirki. Bizim çocuklara biz koymadık ismi
İlk kızımın adını çok aradık ama eşim hiçbir ismi beğenmedi bi anda internette Mislina ismini buldu bizde beğendik koyduk benim iki kızımın ismini de babası koydu valla benim bulduklarimi hiç beğenmedi

Tüm sayfalar yüklendi.