Gerçekten artık yeter empati kurun biraz!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Gerçekten artık yeter empati kurun biraz! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,566 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçekten artık yeter empati kurun biraz!
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Tahammül edemiyorum artık burada kimse kimseyi tanımıyor hepimiz bayanız bazımız hamilelikten bazımız anneliğin yorgunluğundan zaten yeterince yorgunuz birde bazı arkadaşlara söylemek istiyorum gerçekten derdiniz ne buradaki insanlardan üstünlüğünüz ne!! Artık Bi kendinize gelin kimse kimseye yorum yapmak zorunda değil görmek istemediğin insanları kısıtla engelle yap birşeyler ama çirkin yorumları bırakın artık hep Bi saldırı kibir yapmayın Allah aşkına bayan bayana bunu yapmayın biraz anlayış gösterin tanımadığınız insanları 40 yıllık dostuymuş gibi eşinden çocuğundan ailesi üzerinden yargılayıp haddinizi aşmayın lütfen biraz saygı sevgi çerçevesinde yorumlar yapın lütfen insanları mutsuz etmek için çaba sarf etmeyin 🙏
Ne oldu canım kime kızdın mevzu ne 😕😕 mevzu ne bilmiyorum ama yazdiklarin konusunda haklısın herkes sınırını bilmeli

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Ay buna benzer 2 ci paylawimdi goryorum cidden bazen bende kalb kiran yorumlar okuyorum malis
Anlayan bana da anlatsın küserim bak
Şuan bnde aynı moddayim canım anlayamadım inanki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diğer postları kaçırmışım kızlar görmedim onları ama artık gerçekten yeter bazılarının yaptığı çok çirkin yorumlar var ve okurken sinirlerim bozuluyor
Sana yönelik mi çirkin bı yorum yapıldı canım

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Her türlü konuda fikir alışverişi yapabiliriz burada kimse kimseye bunun hesabını soramaz aykırı bir durum olunca zaten adminler uyarı yapıyor özellikle bir kişi var haddini fazlasıyla zorlayan alay eden küçümseyen postlara bugüne kadar normal bir yorum yaptığını Allah için görmedim kaosla besleniyor herkese saldırıyor artık buna dur densin gercekten çok can sıkıcı oldu bu durum

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Diğer postları kaçırmışım kızlar görmedim onları ama artık gerçekten yeter bazılarının yaptığı çok çirkin yorumlar var ve okurken sinirlerim bozuluyor
Sana mı bir yorum yapıldı kim yaptı durum ne kim olduğunu de bizde bilelim ki ona göre tavır alalım 🙄🤨
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Her türlü konuda fikir alışverişi yapabiliriz burada kimse kimseye bunun hesabını soramaz aykırı bir durum olunca zaten adminler uyarı yapıyor özellikle bir kişi var haddini fazlasıyla zorlayan alay eden küçümseyen postlara bugüne kadar normal bir yorum yaptığını Allah için görmedim kaosla besleniyor herkese saldırıyor artık buna dur densin gercekten çok can sıkıcı oldu bu durum
🙄🙄

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben bahsettiğin bı kaç kişiyi tahmin ediyorum ve engelledim görmek istemiyorum saçma sapan yorumları ni kendilerini aile terapisti yaşam koçu sanıyorlar görsen hepsi bişey değil evde mutsuz hıncını burada ahkâm keserek alıyor

Tüm sayfalar yüklendi.