Gerçekten artık yeter empati kurun biraz!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Gerçekten artık yeter empati kurun biraz! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,554 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçekten artık yeter empati kurun biraz!
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Hayır daha önce uyardım ben ama bugün 3 postta gördüm ve yine uslüpta yorumlarda aynı çirkinlikte olunca çok sinirlendim
Bnde bir kişiyi gördüm öyle yazdığı bir yorumu okudum ama arkadaşın birisi ağzının payını verdi canım yok silicem burayi ne hala getirmissin fln diyordu en sonki yorumunda sildi silmedi bilmiyorum eğer aynı kişiyi biliyosak baktım önceki mesajlarinada evet biraz insanlarla ters ters konuşmuş kimsenin de ters konuşmaya hakkın yok beğenmiyorsan hoşuna gitmiyosa yazmazsin okumazsin seni. ilgilendiren fikir alabileceğin bir konuysa okur cevp vermek istersende verirsin

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben bahsettiğin bı kaç kişiyi tahmin ediyorum ve engelledim görmek istemiyorum saçma sapan yorumları ni kendilerini aile terapisti yaşam koçu sanıyorlar görsen hepsi bişey değil evde mutsuz hıncını burada ahkâm keserek alıyor
Emin ol aynı kişilerden bahsediyoruz balım bugüne kadar olumlu tek bir yorumunu görmedim arkadaş bilgin yoksa fikrinde olmasın yazmak zorunda değilsin neden bu kadar insanları çileden çıkarıyor anlamıyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben bahsettiğin bı kaç kişiyi tahmin ediyorum ve engelledim görmek istemiyorum saçma sapan yorumları ni kendilerini aile terapisti yaşam koçu sanıyorlar görsen hepsi bişey değil evde mutsuz hıncını burada ahkâm keserek alıyor
Aynen canım evdeki hıncını burdan cıkatıyorlar herkese bı bilmis yorumlar falan bazıları da ayrımcılık yapıyor isine gelene cevap veriyor digerlerıni gormuyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Her türlü konuda fikir alışverişi yapabiliriz burada kimse kimseye bunun hesabını soramaz aykırı bir durum olunca zaten adminler uyarı yapıyor özellikle bir kişi var haddini fazlasıyla zorlayan alay eden küçümseyen postlara bugüne kadar normal bir yorum yaptığını Allah için görmedim kaosla besleniyor herkese saldırıyor artık buna dur densin gercekten çok can sıkıcı oldu bu durum
Aynı kişi benimde ilgimi cektim sürekli olumsuz yargılayıcı yorumlar profil kapalı yazdığı şu boşan o zaman neden evlendin neye çocuk yaptın 😂sanki kim dedi gel bunları yaz

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Emin ol aynı kişilerden bahsediyoruz balım bugüne kadar olumlu tek bir yorumunu görmedim arkadaş bilgin yoksa fikrinde olmasın yazmak zorunda değilsin neden bu kadar insanları çileden çıkarıyor anlamıyorum
👏👏👏❣️😘
Aynen canım evdeki hıncını burdan cıkatıyorlar herkese bı bilmis yorumlar falan bazıları da ayrımcılık yapıyor isine gelene cevap veriyor digerlerıni gormuyor
👏👏👏👏❣️😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tahammül edemiyorum artık burada kimse kimseyi tanımıyor hepimiz bayanız bazımız hamilelikten bazımız anneliğin yorgunluğundan zaten yeterince yorgunuz birde bazı arkadaşlara söylemek istiyorum gerçekten derdiniz ne buradaki insanlardan üstünlüğünüz ne!! Artık Bi kendinize gelin kimse kimseye yorum yapmak zorunda değil görmek istemediğin insanları kısıtla engelle yap birşeyler ama çirkin yorumları bırakın artık hep Bi saldırı kibir yapmayın Allah aşkına bayan bayana bunu yapmayın biraz anlayış gösterin tanımadığınız insanları 40 yıllık dostuymuş gibi eşinden çocuğundan ailesi üzerinden yargılayıp haddinizi aşmayın lütfen biraz saygı sevgi çerçevesinde yorumlar yapın lütfen insanları mutsuz etmek için çaba sarf etmeyin 🙏
Ne oldu ablam neden sinirlendin bu kadar

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Aynı kişi benimde ilgimi cektim sürekli olumsuz yargılayıcı yorumlar profil kapalı yazdığı şu boşan o zaman neden evlendin neye çocuk yaptın 😂sanki kim dedi gel bunları yaz
Aynen canım bnm dediğim kişi bu bahsettigin kişi yok aldır çocuğunu fln diye aldircaksan niye yaptın gibi sözler yazmış😄oysa konuya baksanız kadın aldircam bile dememiş nasıl okuyorsa

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir canim bnde normlde hiç denk gelmem geçen bı arkadaşın postu dikkatimi çekti ona bakiyodum orda rast geldim ama sadece bir kisiye
❣️🙏 Banada satasmaya çalıştı ağzının payını aldı kendilerini dev aynasında sanıyorlar canim
Olabilir canim bnde normlde hiç denk gelmem geçen bı arkadaşın postu dikkatimi çekti ona bakiyodum orda rast geldim ama sadece bir kisiye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar