Göğüsten süt gelmesi🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Göğüsten süt gelmesi🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,555 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüsten süt gelmesi🤔
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
😥Çok üzüldüm canım seninki daha zor eğer ben bebeğimi doğurduktan sonra kaybetseydim aklımı kaçırır dim herhalde rabbim sana sabır versin inşallah 🤲 Nasip herşey canım ne kadar üzülsende elinden duadan başka bir şey gelmiyor😥 rabbim o kadının belasını versin okurken tüylerim diken diken oldu , madem istemiyorsunuz çaresini bulun kardeşim kedi köpek gibi yapıp yapıp ölüme ve yanlızlığa terk ediyorsunuz , rabbim istemeyen herkes ten alıp gerçekten isteyene anne baba olma hayalini kuranlara versin inşallah 🤲
Amin amin inşallah canım çok zordu aylarca haftalarca neler çektim neler yaşadım aman 🥺 kimse bilemez 🥺 Rabbim kimselere yaşatmasın inşallah evet istemiyorsaniz çaresini bulun günah değil mi ya ? Evet canım 6 günü vefat etti amin inşallah Rabbim hakedene canı gönülden isteyene versin inşallah çok teşekkür ederim iyiki varsin Allah razı olsun 🤲🤲💞

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Amin amin inşallah canım çok zordu aylarca haftalarca neler çektim neler yaşadım aman 🥺 kimse bilemez 🥺 Rabbim kimselere yaşatmasın inşallah evet istemiyorsaniz çaresini bulun günah değil mi ya ? Evet canım 6 günü vefat etti amin inşallah Rabbim hakedene canı gönülden isteyene versin inşallah çok teşekkür ederim iyiki varsin Allah razı olsun 🤲🤲💞
Anlıyorum canım 😔 rabbim mükâfatını cennetiyle versin inşallah 🤲 amin amin canım 🤲 rica ederim canım sende iyiki varsın 🥰

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar, bugün duş alırken göğsümden süt geldiğini fark ettim , hamile değilim iki ay önce beş aylık bebeğimi düşük yaptım yani kürtaj oldum🥺😥, bu sütün gelmesi normal mi , eğer düşük olmasaydı doğuma az kalmış olucaktı hani doğuma yakın süt gelir ya acaba hormonlardan mi ondan mı oluyor sizce
Ah canım uzuldum 🥺rabbim hiç kimseyi yavrusuyla imtahan edmesin 🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Anlıyorum canım 😔 rabbim mükâfatını cennetiyle versin inşallah 🤲 amin amin canım 🤲 rica ederim canım sende iyiki varsın 🥰
Amin amin inşallah seninle kendimi nedense aynı hissediyorum bilmiyorum ama içime öyle doğuyor nedense canım Allah bundan sonra gönlümüze göre verir inşallah bundan sonra ki hayatımız güzel geçer istediğin zaman yaz konuşuruz canım 💕

Tüm sayfalar yüklendi.