Göğüsten süt gelmesi🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Göğüsten süt gelmesi🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,558 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüsten süt gelmesi🤔
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım benim 😥 amin amin inşallah çok zor gerçekten kızıma aldığım kıyafetler yaptığım şeyler hep gözümün önüne geliyor çok üzülüyorum, geçen gün bütün eşyalarını kaldırdım saatlerce ağladım ama yine de rabbime şükürler olsun verdiğine de aldığına da 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anlıyorum seni bende ikizlerime aldığım patikleri hayla saklıyorum. Ultrason götuntuleri vardı 2gun önce oları kaldırdım iyi hissetdirmiyor yinede bugunume şukur inşaallah kızımı sağ salim alırım kucağlma rabbim diyer evlatlarımızı korusun 🤲🤲❤️❤️

Ya bende biliyor musun canım söylemeye çekindim ☺️ amin inşallah canım sağol 🤲 tamam canım tabiki yazarım sende ne zmn istersen konuşuruz

Kız dedi köyde evlenmek istemiyorum eğer ilçede oturacak sak kabul ederim diye, hangi posta gelim canım

Anladım canım , hayır bende sıkmıyorum , sıcak duş alınca kendiliğinden aktı, merak ettim bende

Ali şuan iki yıl iki ay yaşında doğum yapali iki yıl oldu , biliyorum canım oğlumda sadece iki ay emdi ama bir buçuk yaşına kadar süt gelirdi hep olabilir belki ama dediğim gibi kısa Zaman önce bebeğimi kaybettim öyle bişey olmasaydı eğer doğuma az bişey kalmıştı ondan belki diye düşündüm , ama dün tekrar gelince merak ettim , canım sende hamileysen eğer , bu süreçte göğsünü çok sıkma erken doğuma yol açıyor ,

Özlemim 🥺😥 Allah razı olsun canım seninde başın sağolsun 🥺 dün bu postu açarken saatlerce ağladım, bir türlü o psikolojiyi üstümden atamıyorum, kızımı çok özlüyorum sanki hamileymişim gibi doğum günlerini sayıyorum 😥😥 neden oldu nasıl oldu hala anlamış değilim herşey yolundaydı ama bir anda elimden kayıp gitti 😑 çok kötü bir durum gerçekten rabbim kimsenin başına böyle bişey vermesin,ve o yüzden lütfen erken hamile kalanlar, istemeyenler daha erken bebeğim küçük eşim istemiyor ben istemiyorum el alem ne der diye düşünenler yalvarırım size rabbim size bir can verdiğinde ona sıkıca tutunun Rabbime bunun için şükredin asla isyan etmeyin çünkü Allah verdiği gibi alır da 🥺🥺😥

Allah razı olsun canım 😥 anladım canım geçer inşallah yoksa aklımı kaybedecem 🤦

Anladım canım benimde ilk gebeliğim de gelirdi, ama kaç aydır gelmiyordu bende dün sıcak duş alırken kendiliğinden aktı görünce şaşırdım 😑

Anladım Hülyacım teşekkür ederim canım benim 😊🥰
Kuzum başın sağolsun öncelikle,sıcak duş ta tetiklemiştir hormonlar da var ondan olabilir canım arkadaşların da dediği gibi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin amin 😁😂

seninde başın sağolsun canım 🥺Bende de ultrason kağıdı duruyordu geçen annemlere gittim o çantamdan çıkarıp kaldırmış baya kızdı bana
Ayy benimde vefat eden bebeğimin ki hepsi duruyor telefondaki ses kaydı da da var atışları vefat edince ki resimleri annemde bana kızıyor 🥺

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuzum başın sağolsun öncelikle,sıcak duş ta tetiklemiştir hormonlar da var ondan olabilir canım arkadaşların da dediği gibi
Anladım canım teşekkür ederim Allah razı olsun 😔

Ayy benimde vefat eden bebeğimin ki hepsi duruyor telefondaki ses kaydı da da var atışları vefat edince ki resimleri annemde bana kızıyor 🥺
Canım sana sil demeyi isterdim ama insan kıyamıyor işte 🥺😥👿 anılar herzman çok değerlidir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Anladım canım teşekkür ederim Allah razı olsun 😔

Canım sana sil demeyi isterdim ama insan kıyamıyor işte 🥺😥👿 anılar herzman çok değerlidir
Tabiki de çok değerli gerçekten nasıl silebilirim ara sıra açıp bakıyorum hayırlısı buymuş yapacak bir şey yok

Tüm sayfalar yüklendi.