Göğüsten süt gelmesi🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Göğüsten süt gelmesi🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,560 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüsten süt gelmesi🤔
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah canım uzuldum 🥺rabbim hiç kimseyi yavrusuyla imtahan edmesin 🤲
Sağol canım benim 😥 amin amin inşallah çok zor gerçekten kızıma aldığım kıyafetler yaptığım şeyler hep gözümün önüne geliyor çok üzülüyorum, geçen gün bütün eşyalarını kaldırdım saatlerce ağladım ama yine de rabbime şükürler olsun verdiğine de aldığına da 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin inşallah seninle kendimi nedense aynı hissediyorum bilmiyorum ama içime öyle doğuyor nedense canım Allah bundan sonra gönlümüze göre verir inşallah bundan sonra ki hayatımız güzel geçer istediğin zaman yaz konuşuruz canım 💕
Ya bende biliyor musun canım söylemeye çekindim ☺️ amin inşallah canım sağol 🤲 tamam canım tabiki yazarım sende ne zmn istersen konuşuruz

Ya neden acaba kuzum ya benim posta gel mariiyam
Kız dedi köyde evlenmek istemiyorum eğer ilçede oturacak sak kabul ederim diye, hangi posta gelim canım

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sağol canım benim 😥 amin amin inşallah çok zor gerçekten kızıma aldığım kıyafetler yaptığım şeyler hep gözümün önüne geliyor çok üzülüyorum, geçen gün bütün eşyalarını kaldırdım saatlerce ağladım ama yine de rabbime şükürler olsun verdiğine de aldığına da 🤲

Ya bende biliyor musun canım söylemeye çekindim ☺️ amin inşallah canım sağol 🤲 tamam canım tabiki yazarım sende ne zmn istersen konuşuruz

Kız dedi köyde evlenmek istemiyorum eğer ilçede oturacak sak kabul ederim diye, hangi posta gelim canım
Kalp kalbe karşıymış desene canım benim 🤗 tabiki de yazarım teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 😍

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
🌷🌷🌷🌷 teşekkür ederim canım benim 🤗 ne kadar güzel temiz kalbin var Allah gönlüne göre versin inşallah 💕
Gerçekten böyle dualar alınca çok mutlu oluyorum amin kuzum 🥺 evet bazen kaybetsemde rabbim herzman benimle o herşeyin en iyisini bilir ve verir bana 🤲 çok şükür ☺️ sende inan öyle güzel bir insansın ki hiçbir zaman dünyanın kiri değmesin yüreğine inşaallah 🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Gerçekten böyle dualar alınca çok mutlu oluyorum amin kuzum 🥺 evet bazen kaybetsemde rabbim herzman benimle o herşeyin en iyisini bilir ve verir bana 🤲 çok şükür ☺️ sende inan öyle güzel bir insansın ki hiçbir zaman dünyanın kiri değmesin yüreğine inşaallah 🤲
Ayy ya çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 😍💕 bundan sonra inşallah kaybetmezsin canım dua herşeyin başı gerçekten iyisin ki dua alıyorsun canım 💕 ah beni de çok kırdılar çok üzdüler ama herkes hiç yaşanmamış gibi hayatlarına devam etti amman

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ayy ya çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 😍💕 bundan sonra inşallah kaybetmezsin canım dua herşeyin başı gerçekten iyisin ki dua alıyorsun canım 💕 ah beni de çok kırdılar çok üzdüler ama herkes hiç yaşanmamış gibi hayatlarına devam etti amman
İnşaallah canım çok sağol iyiler her zmn kazanır ✌️ ben bunu bilirim bunu söylerim bu dünyada olmasa da elbet ahirette rabbim bizi unutmayacak tır

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
İnşaallah canım çok sağol iyiler her zmn kazanır ✌️ ben bunu bilirim bunu söylerim bu dünyada olmasa da elbet ahirette rabbim bizi unutmayacak tır
İnşallah canım benim inşallah çok doğru söylüyorsun ahirette bekleceyk hepsi de bizi helallik için Amman ben çok duygusal biriyim herşeye üzülür ağlarım kafama takarim huyum kurusa keşke

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar