Hamilelikte cinsel ilişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra Birkon tarafından oluşturulan Hamilelikte cinsel ilişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,715 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte cinsel ilişki
Konbuyu başlatan Büşra Birkon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66

Büşra Birkon

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim bilgi için ❣️
Ben kısıtlama yapmadım hiç doktor da yapma demedi ama süresini olabildiğince uzun tutuyordum yani doktor alttan muayene yaparken demişti cinsel ilişki gibi düşün alttan muayenede de onun gibi sorun olmaz diye herhangi bi riskin yoksa eğer doğktor yapma demediyse belli aralıklarla yapılabilir diyorlar

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Herhangi bi risk yada düşük tehliken olmadığı surece cinsel ilişki sorun yapmaz hatta normal doğum şansınida artiriyor😉😉
Selam kızlar. Şuan 9.haftadayız. Ama bu kapanma sürecinde bir türlü doktora gidemedik randevu alamıyoruz. Hamilelikte cinsel ilişkiye kaçıncı haftada başladınız acaba? Birde bir sorun yaşadınız mı?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
1duusk bir kimyasal bırde kalp durması omda kanamam oldu bı hafta sonra kalbi durmustu
O zaman ilişki zaten otomatik olarak yasak oluyor sana alttan muayene ederken de ilk sordukları şey buydu bana düşüğün yada kürtajın oldumu diye muayene bile etmeye çekiniyor doktorlar böyle durumlarda ilişki çok riskli olur

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
O zaman ilişki zaten otomatik olarak yasak oluyor sana alttan muayene ederken de ilk sordukları şey buydu bana düşüğün yada kürtajın oldumu diye muayene bile etmeye çekiniyor doktorlar böyle durumlarda ilişki çok riskli olur
Yoo kımse bana bısey demedi uyarmadı benı ben tahliler falan yaptım bı sorunum cıkmadı canım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yoo kımse bana bısey demedi uyarmadı benı ben tahliler falan yaptım bı sorunum cıkmadı canım
Banada ilk mayene olurken bakan doktor sordu alttan muayene etmeden önce dedi sıra beklerken de biriyle konuşmuştum benim düşük oldu bundan önce kürtaj oldum birde dış gebelik oldu o yüzden bana alttan muayene etmedi dedi ilişkide 3 ay bitince risk olmazsa girebilirsin demiş doktor oda doktor izin verirse

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar