Hamilelikte diyet

• Konbuyu başlatan Nurunannesi
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurunannesi tarafından oluşturulan Hamilelikte diyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,635 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte diyet
Konbuyu başlatan Nurunannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜
N

Nurunannesi

Guest
Merhabalar hamilelikte bebeğe ve anneye zararı dokunamayacak şekilde diyet yapanlar var mı!? faydasını görenler yardımcı olabilir mi?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hamilelikte bebeğe ve anneye zararı dokunamayacak şekilde diyet yapanlar var mı!? faydasını görenler yardımcı olabilir mi?
İlk 3 ayı yeni atlattım diyet değil ölüm orucu tuttum sanki sürekli kusuyordum 😂 şimdi iyi olmaya başladı 3 gündür bıçak gibi kesildi sanki 12.hafta içindeyim olsada çok hafif oluyor biraz beslenip vitamin depolayıp dediğin gibi yediklerime dikkat ederek devam etmek istiyorum en azından akşam belli bi saatten sonra yemek yememeye ve yemekleri olabildiğince ekmeksiz tüketmeye çalışcam meyve bile yesem akşam belli bi saatten sonra yemeyi düşünmüyorum sabah gün içinde yeterli beslenmeyi aldıktan sonra kapanışı erken yapmak zarar vermez bide bolca yürüyüş

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bende dengeli yemeye gayret ediyorum fazla kilo alamama icin.Porsiyonlarmi küçüktüm, ekmek kepek ekmeği yiyorum sadece kahvaltı da 4 dilim.olabildigince sebze ağırlıklı tüketiyorum. 8 itibariyle hicbisey yemiyorum çok çok acikirdam yoğurt tüketiyorum geceleri.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
İlk 3 ayı yeni atlattım diyet değil ölüm orucu tuttum sanki sürekli kusuyordum 😂 şimdi iyi olmaya başladı 3 gündür bıçak gibi kesildi sanki 12.hafta içindeyim olsada çok hafif oluyor biraz beslenip vitamin depolayıp dediğin gibi yediklerime dikkat ederek devam etmek istiyorum en azından akşam belli bi saatten sonra yemek yememeye ve yemekleri olabildiğince ekmeksiz tüketmeye çalışcam meyve bile yesem akşam belli bi saatten sonra yemeyi düşünmüyorum sabah gün içinde yeterli beslenmeyi aldıktan sonra kapanışı erken yapmak zarar vermez bide bolca yürüyüş
Valla bu şekilde devam edersepn helal olsun bu saaten sonra insan iştahlı oluyo zaten bn bir türlü engel olamıyodum kendime😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Valla bu şekilde devam edersepn helal olsun bu saaten sonra insan iştahlı oluyo zaten bn bir türlü engel olamıyodum kendime😂
Valla bulantı kesildi de midem kazana döndü sanki yiyemediklerimin acısını çıkartmış gibi oturdum bi tencere sarma yı öyle yedim valla sonumuz hayrolsun 😂😂 ama bulantım olmasada yemek yedikten sonra hep midemden tat geliyor yine bulanmıyor ama yine de ağzımın tadı hemen bozuluyor özellikle yumurta yada içinde yumurta olan şeyler yersem oda geçerse obeziteye doğdu devam 😂😂

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Yediklerimize dikkat ederek örneğin çok fazla hamur işi makarna pilav yemeyerek yersemde çok az 9.aya giriyoruz 10 kilo ideal suan dogumdan sonra yarısı gidiyor zaten hemen ödem şişlik flan derken stres yapma çok canın ne isterse ye az miktarda ye yapabiliyorsan yürüyüş birde gebelik döneminde selülit problemi flan daha fazla oluyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Valla bulantı kesildi de midem kazana döndü sanki yiyemediklerimin acısını çıkartmış gibi oturdum bi tencere sarma yı öyle yedim valla sonumuz hayrolsun 😂😂 ama bulantım olmasada yemek yedikten sonra hep midemden tat geliyor yine bulanmıyor ama yine de ağzımın tadı hemen bozuluyor özellikle yumurta yada içinde yumurta olan şeyler yersem oda geçerse obeziteye doğdu devam 😂😂
Aynn ya bn öyleydim 55 başladım 70 75 le bitirdim 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar