Hamilelikte sigara kullananlar varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşracık tarafından oluşturulan Hamilelikte sigara kullananlar varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,949 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte sigara kullananlar varmı
Konbuyu başlatan Büşracık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne
B

Bilgehan

Guest
Hamilelikte sigara kullananlar varmı aramızda?
Ben bırakmıştım,3 aylıkken annemi kaybedince 1 ay abartılı içtim,doktorum kizmadi çünkü üzüntüyle başa çıkmak çok ağır geldi.Sonra azalttım ama içim hic rahat etmedi.En son çare bir kitap var "sigarayı bırakmanın kolay yolu"diye, internetten PDF olarak indirip okudum ve tamamen vazgeçtim sigaradan.İnsallah doğumdan sonra bile ağzıma sürmeyi düşünmüyorum.Belki sende okursan ikna olabilirsin canim.Rabbim yardımcın olsun☺️

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Yoğurt hiç yemem ki nasıl olur bilmiyorum 🙄 benim 3. Gebeliğim 22+3 canım Bi bebeğimi kaybettim biri sağ çok şükür 🙏

Ben bırakmıştım,3 aylıkken annemi kaybedince 1 ay abartılı içtim,doktorum kizmadi çünkü üzüntüyle başa çıkmak çok ağır geldi.Sonra azalttım ama içim hic rahat etmedi.En son çare bir kitap var "sigarayı bırakmanın kolay yolu"diye, internetten PDF olarak indirip okudum ve tamamen vazgeçtim sigaradan.İnsallah doğumdan sonra bile ağzıma sürmeyi düşünmüyorum.Belki sende okursan ikna olabilirsin canim.Rabbim yardımcın olsun☺️
Allah rahmet eylesin Annenin mekanı cennet olur inşallah, canım♥️hemen bende indirip okuym Bi inş işe yarar çok teşekür ederim😊

Öslem86

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte sigara kullananlar varmı aramızda?
Bende kullanıyorum canım öncekilerde de bırakamadım bunda da ama normalde günde 1 paketten fazla içerken gebelikte elimden geldiğince azaltıyorum 3 4 günde bir paket alıyorum. İyi bişey değil biliyorum da bırakamadım bırakmayı dene bırakamazsan da azalt en azından Dr 1 sigara 1 risk sayı arttıkça risk artıyor demişti. Ve yine ilk hamileliğim de drumun dediği ilk aylardan ziyade bebek büyüdükçe yeri daralıyor daha fazla oksijene ihtiyaç duyuyor ilerleyen zamanlarda daha zararlı bebek için demişti

Biranne42

Kayıtlı Üye
rank
Ben sevdiğim herseyden tiksindim ama malesef sigarayı birakamiyorum ilk hamileliğimde öğrenir öğrenmez bırakmıştım ama şimdi birakamiyorum azaltmaya çalışıyorum inşallah bırakabilir im

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar