Hangi marka bebek bezi öneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Hangi marka bebek bezi öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,277 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi marka bebek bezi öneri
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bez öneriniz var mı en çok hangi markadan memnunsunuz yenidogan ben aldimda molfiizn trendndyoldan 120 tanesine 164.50 TL verdim iyisi diye aldım sizce pahalimi almışım sleppy ve baby turko markaları nasıl başka markada onerebilirsiniz
Prima un yapmis bir marka coook muhtesem denemez primayla pisik olan bebislerde var . Biraz bebeginin cildine bagli . Ben dogdugundan beri sleepy kullaniyorum cok memnunum fiyatida orta seviyede . Guzel sariyir bebegin poposu falan cok kabada degil hareketlerini kisitlamiyor . Baska hic bezi denemedim . Cisini yapinca alttan torbalanmiyor belli bir bolge komple emiyor yayiliyor yani .

Kızlar bez öneriniz var mı en çok hangi markadan memnunsunuz yenidogan ben aldimda molfiizn trendndyoldan 120 tanesine 164.50 TL verdim iyisi diye aldım sizce pahalimi almışım sleppy ve baby turko markaları nasıl başka markada onerebilirsiniz
Baby turco aldım canım

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Baby Turco düşünüyorum ben 🙄 sadece acaba 1 numara mı 2 numara mı alsam onu bilmiyorum

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Ben Huggies veya Prima kullanmayı düşünüyorum canım. Artık bebek hanginiz severse. Benim favorim şu anlık Huggies baya yumuşak koku yok ve çişini yapınca anlayabilmek için göstergesi var aynı zamanda sırt kısmı içe doğru kıvrımlı. Bu kıvrım uzun tuvaletinin dışarı çıkmasını önlüyormuş bakalım sağ salim yavruma kavuşiyim da ona göre bakıcaz hangisini kulanıcam 😊
Huggies artık yok ki nereden buldunuz

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm ben byby turco kullandım oğluşumda totişi pişik olmuştu sonra molfixe geçtim 5 6 aya kadar kullandım sonra canbebe ye geçtim şuan tekrar molfix kullanıyorum molfix tavsiye ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ondan alacağım da acaba 1 numara mı almak lazım yoksa 2 numara mı? Yani 1 numara küçük olur mu bilmiyorum ne yapsam sen ne aldın yani kaç numara?
Bence iki numara al cnm şuanlık almışsın zaten onlar bitene kadar bebek biraz yapılaşır ya daha rahat olur bebişin☺️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bende ondan alacağım da acaba 1 numara mı almak lazım yoksa 2 numara mı? Yani 1 numara küçük olur mu bilmiyorum ne yapsam sen ne aldın yani kaç numara?
Cnm 1 numara 2 paket aldım içinde 64 adet var.. şuanlii bunu aldım zamanla bebeğin durumuna göre devam eder ya da değiştiririm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar