Hangi marka bebek bezi öneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Hangi marka bebek bezi öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,278 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi marka bebek bezi öneri
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Canım biz 35 günlüğüz hep sleppy kullandık doktora sorduk hangi bezi tavsiye edersiniz diye çocuğa göre değişir kimi en pahalı marka alır pişik yapar kimi bimden alır iyi gelir bilinmez dedi çocuğa göre bak bence

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bez öneriniz var mı en çok hangi markadan memnunsunuz yenidogan ben aldimda molfiizn trendndyoldan 120 tanesine 164.50 TL verdim iyisi diye aldım sizce pahalimi almışım sleppy ve baby turko markaları nasıl başka markada onerebilirsiniz
Ben baby turco yu beğeniyorum bimin bezinide beğeniyorum pişik yapmıyor hiç bir bez oğluma o yönden şanslıyım a 101 in bezini hiç sevmiyorum sıvı tutma kalitesi çok kötü ilk doğduğunda sleepy kulmanmıştım iyiydi ama baby turconun hem kuru tutması hem de yapısı çok güzel sert değil çok yumuşak yapısı var ele alınca bile hissi veriyor

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bez öneriniz var mı en çok hangi markadan memnunsunuz yenidogan ben aldimda molfiizn trendndyoldan 120 tanesine 164.50 TL verdim iyisi diye aldım sizce pahalimi almışım sleppy ve baby turko markaları nasıl başka markada onerebilirsiniz
Baby turko ve sleepy canım önerim ikisi hem uygun hem kalitesi iyi bence 😊 ama en en iyi bez markası Prima tabi çok pahalı olduğu için kullanamıyoruz onu

Kuzum ben kızıma 2 yıldır jenyy wly alıyorum bimden kızım hiç pişik olmuyo olumada onu almayı düşünüyorum bence kullanışlı tavsiye ederim

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben kızıma 2 yıldır jenyy wly alıyorum bimden kızım hiç pişik olmuyo olumada onu almayı düşünüyorum bence kullanışlı tavsiye ederim
Aynen öyle kuzum hemj maddi açıdan da uygun ve ben de iki evladima da o bezi kullandım senelerce hiçbir sıkıntı da yaşamadım şükür bebislerde yaşamadı😊😊

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Doğm yapmadm daha ama stok yaptm 1 ve 2 numaralardan molfix ona güvenıyorm çevremde çok kiişi onu kullanıyor diye trendyoldan almştm ıslak mendılıde molfx aldm çoklu paketlerden 2sinide yenidoğan olanlardan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar