Hangi marka bebek bezi öneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Hangi marka bebek bezi öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,354 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hangi marka bebek bezi öneri
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bez öneriniz var mı en çok hangi markadan memnunsunuz yenidogan ben aldimda molfiizn trendndyoldan 120 tanesine 164.50 TL verdim iyisi diye aldım sizce pahalimi almışım sleppy ve baby turko markaları nasıl başka markada onerebilirsiniz
Prima newbaby önerdi herkes bana 1 2 numara stok yaptim şimdilik.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bez öneriniz var mı en çok hangi markadan memnunsunuz yenidogan ben aldimda molfiizn trendndyoldan 120 tanesine 164.50 TL verdim iyisi diye aldım sizce pahalimi almışım sleppy ve baby turko markaları nasıl başka markada onerebilirsiniz
Ben kızım doğarken prima aldım sonra seleppy döndüm menmunum

A

Adsız anne adayı

Guest
Molfix aldım bitince kaynana sleepy almış şeytan görümce öyle emretmiştir afedersiniz her boka nane kendisi neyse bu markada şöyle bişi oldu çişini yaptığı zaman bezin alt kısmında sarkma oldu böyle heybe gibi aşağıya sarktı ama dışına henüz vermedi hakkını yemiyeyim şimdilik bu ikisini kullandık ama molfixden vazgecmezdim bana biraksalar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar