Sorum var Hayat niye bu kadar acımasız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Hayat niye bu kadar acımasız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,037 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayat niye bu kadar acımasız
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum evlilikte bazen pürüzler olabiliyor amac yara almadan sıyrılmak biraz birbirine zaman taniyin biraz yazmayin sende biraz onu kendi haline bırak hamileikte hormonlar gerçekten cok değişiyor biraz susmak belki ise yarar emin ol o yazacaktir sana çünkü evladini tasiyosun muhakkak düzelecektir 💜🌷

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum evlilikte bazen pürüzler olabiliyor amac yara almadan sıyrılmak biraz birbirine zaman taniyin biraz yazmayin sende biraz onu kendi haline bırak hamileikte hormonlar gerçekten cok değişiyor biraz susmak belki ise yarar emin ol o yazacaktir sana çünkü evladini tasiyosun muhakkak düzelecektir 💜🌷
Ben de evden çıkıp gittiğimde böyle yaptım hatta bana da sen gelirsen ben bu evden giderim dedi. Düzelmesi 2 sene aldı o da tam düzelmedi bi de üstüne bir ay önce bi kadın mesaj attı biz ayrılır ayrılmaz çalıştığı yerden biriyle görüşmüş.Erkek milleti gamsız düzelir diye beklememek lazım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben de evden çıkıp gittiğimde böyle yaptım hatta bana da sen gelirsen ben bu evden giderim dedi. Düzelmesi 2 sene aldı o da tam düzelmedi bi de üstüne bir ay önce bi kadın mesaj attı biz ayrılır ayrılmaz çalıştığı yerden biriyle görüşmüş.Erkek milleti gamsız düzelir diye beklememek lazım
Yaa huylu huyundan vazgecmez bu bi gerçek biz kadinlar bazen.umudumuz oluyor sans veriyoruz belki düzelir ama dedigim gibi ayni

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yaa huylu huyundan vazgecmez bu bi gerçek biz kadinlar bazen.umudumuz oluyor sans veriyoruz belki düzelir ama dedigim gibi ayni
Rest çekince işlerine geliyor hepsi içten içe bekar hayatı yaşamak istiyor, sorumluluk zor geliyor.Sadece benim kü değil çevremde duyduğum babam kardeşim hepsi böyle.Demek ki istisnalar dışında Allah da bunları böyle yaratmış

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rest çekince işlerine geliyor hepsi içten içe bekar hayatı yaşamak istiyor, sorumluluk zor geliyor.Sadece benim kü değil çevremde duyduğum babam kardeşim hepsi böyle.Demek ki istisnalar dışında Allah da bunları böyle yaratmış
Aynen aynen kuzum katılıyorum ne yazikki bazi erkekler sans eseri bazilari hüsran Allah islah etsim ne diyim 🥺

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşim bana rest çekti eve gelmezsen gelme dedi bir tartışmadan dolayı bende gelmem dedim ne olacak şimdi hamileyim de gerçekten severek evlenmekte bir şeye yaramıyormuş demek ki üzgünüm
Anladığım kadarıyla tartışmayı annenler deyken yapmışsınız canım seni çok iyi anlıyorum aynı durumu bende yaşadım annemlerdeyken eşimle tartıştım bana eve gelme kal orda dedi başta yapma etme dedikçe baktım daha çok diretiyor bende kendi haline bıraktım arayıp sormadım bikaç gün sonra kendisi aradı hazırlan seni almaya geliyorum diye bende hamileydim o zaman. İnşallah seninki de aynı olur sana tavsiyem sabırlı ol üstüne düşme kafasını toplasın

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Eşim bana rest çekti eve gelmezsen gelme dedi bir tartışmadan dolayı bende gelmem dedim ne olacak şimdi hamileyim de gerçekten severek evlenmekte bir şeye yaramıyormuş demek ki üzgünüm
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah düzelirsiniz, bebeğine de kıyamaz bence.En iyi eşinizi de kendiniz tanırsınız.Ama ben bir daha dünyaya gelsem severek evlenmem en iyisi mantık evliliği, sevmek yetmiyor.
Aynen aynen kuzum katılıyorum ne yazikki bazi erkekler sans eseri bazilari hüsran Allah islah etsim ne diyim 🥺
Amin her gece dua ediyorum Allah ıslah etsin diye

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Uzakken tartismak cok riskli geliyor bana, ben de esimle uzakken en ufak sorunu kocaman ediyorduk. Yanyanayken tartisinca da en buyuk sorun ufacik oluyor. Hamilesin, mutlaka geri gelecektir sadece biraz sabirli ol. Dusunmesi icin firsat tani esine. Rabbim feraha ulastirsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar