Sorum var Hayat niye bu kadar acımasız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Hayat niye bu kadar acımasız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,020 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayat niye bu kadar acımasız
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum evlilikte bazen pürüzler olabiliyor amac yara almadan sıyrılmak biraz birbirine zaman taniyin biraz yazmayin sende biraz onu kendi haline bırak hamileikte hormonlar gerçekten cok değişiyor biraz susmak belki ise yarar emin ol o yazacaktir sana çünkü evladini tasiyosun muhakkak düzelecektir 💜🌷
Öyle yapıyorum zaten artık ne yazıyorum ne arıyorum umudum yok ama bekliyorum 😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uzakken tartismak cok riskli geliyor bana, ben de esimle uzakken en ufak sorunu kocaman ediyorduk. Yanyanayken tartisinca da en buyuk sorun ufacik oluyor. Hamilesin, mutlaka geri gelecektir sadece biraz sabirli ol. Dusunmesi icin firsat tani esine. Rabbim feraha ulastirsin.

Uzakken tartismak cok riskli geliyor bana, ben de esimle uzakken en ufak sorunu kocaman ediyorduk. Yanyanayken tartisinca da en buyuk sorun ufacik oluyor. Hamilesin, mutlaka geri gelecektir sadece biraz sabirli ol. Dusunmesi icin firsat tani esine. Rabbim feraha ulastirsin.
İnşallah öyle olur dediğin gibi duan için teşekkür ederim 🌹

Anladığım kadarıyla tartışmayı annenler deyken yapmışsınız canım seni çok iyi anlıyorum aynı durumu bende yaşadım annemlerdeyken eşimle tartıştım bana eve gelme kal orda dedi başta yapma etme dedikçe baktım daha çok diretiyor bende kendi haline bıraktım arayıp sormadım bikaç gün sonra kendisi aradı hazırlan seni almaya geliyorum diye bende hamileydim o zaman. İnşallah seninki de aynı olur sana tavsiyem sabırlı ol üstüne düşme kafasını toplasın
Evet evet uzattıkca kendini bişey sanıyorlar ondan öyle diyince bende tmm gelmem dedim bitti gitti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Evet evet uzattıkca kendini bişey sanıyorlar ondan öyle diyince bende tmm gelmem dedim bitti gitti
Asla umudumu yitirme kovalayan degil kovalanan ol bosver kafani dinle sende biraz 💜

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Eşim bana rest çekti eve gelmezsen gelme dedi bir tartışmadan dolayı bende gelmem dedim ne olacak şimdi hamileyim de gerçekten severek evlenmekte bir şeye yaramıyormuş demek ki üzgünüm
İnşallah aranız düzelir daha iyi olur 8 yıldır bende eşimle hep gel git yaşadım arayıp sormadim hiç hayatımda yokmuş gibi davrandım her seferinde eşim gelip özür diledi adettirdi hata bı kere aradı ben de açtım yanlışlıkla elim değip açılmış gibi yaptım güldüm eğlendim aramız düzeldiğinde bana dedi ki sen telefonu yanlışlıkla açtın o gün keyfin çok yerindeydi ben hiç aklına gelmedim mi 😅dedim yok senle olmuyorsa hayatıma devam ederim eşim de belli zaten çok mutluydun dedi sabret kendi gelir bende öyle oldu umarım sende de öyle olur 🤲

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Uzaktayken tartışmak çok kötü bende eşimle öyle yaşıyprum ama yan yana gelince kedi gibi oluyoruz biran önce evine git bence uzakta olmak kimi erkek için iyi olmuyor bizim içinde öyle tabi

evamia

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah aranız düzelir daha iyi olur 8 yıldır bende eşimle hep gel git yaşadım arayıp sormadim hiç hayatımda yokmuş gibi davrandım her seferinde eşim gelip özür diledi adettirdi hata bı kere aradı ben de açtım yanlışlıkla elim değip açılmış gibi yaptım güldüm eğlendim aramız düzeldiğinde bana dedi ki sen telefonu yanlışlıkla açtın o gün keyfin çok yerindeydi ben hiç aklına gelmedim mi 😅dedim yok senle olmuyorsa hayatıma devam ederim eşim de belli zaten çok mutluydun dedi sabret kendi gelir bende öyle oldu umarım sende de öyle olur 🤲
Benim ki çok inatçı ve gururlu ya kendi gelip özür dilemez

Asla umudumu yitirme kovalayan degil kovalanan ol bosver kafani dinle sende biraz 💜
👍🌹

👍🌹
Uzaktayken tartışmak çok kötü bende eşimle öyle yaşıyprum ama yan yana gelince kedi gibi oluyoruz biran önce evine git bence uzakta olmak kimi erkek için iyi olmuyor bizim içinde öyle tabi
Gelme dedi nasıl gidiyim

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
İhanet hariç evlilikte gurur olmamlı çünkü hiç bı çocuk annesiz babasız mutsuz bı ortamda büyümemeli Rabb'im karnındaki masum bebeğin hatrina inşallah aranızı düzeltir 🤲🏻 bide bakara suresini sesli açıp dinlemeni tavsiye ederim devamlı
Benim ki çok inatçı ve gururlu ya kendi gelip özür dilemez

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İhanet hariç evlilikte gurur olmamlı çünkü hiç bı çocuk annesiz babasız mutsuz bı ortamda büyümemeli Rabb'im karnındaki masum bebeğin hatrina inşallah aranızı düzeltir 🤲🏻 bide bakara suresini sesli açıp dinlemeni tavsiye ederim devamlı
Katılıyorum ama ihanet asla kabul edilmez bir erkekge kendimi asla ezdirmem ezik göstermem herkez haddini yerinide bilecek .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar