Sorum var Hayat niye bu kadar acımasız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Hayat niye bu kadar acımasız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,017 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayat niye bu kadar acımasız
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sorununuz nedir özel degilse
Benim yaptığım kıskançlık canım ama haklıyım bu konuda o da kabul etmiyor haklı olduğumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İhanet hariç evlilikte gurur olmamlı çünkü hiç bı çocuk annesiz babasız mutsuz bı ortamda büyümemeli Rabb'im karnındaki masum bebeğin hatrina inşallah aranızı düzeltir 🤲🏻 bide bakara suresini sesli açıp dinlemeni tavsiye ederim devamlı
Teşekkür ederim dinlerim inşallah en kısa zamanda zaten Rabbimden başka sığınacak kimimiz var ki

Tamam da zaten canı sıkkın birine işte bir evlilik konusu daha falan yazarsan sinirlenir insan ister istemez çünkü ben zaten o an gerginim yani
Yalnız ters tepmemistim sana farkındaysan?

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benim yaptığım kıskançlık canım ama haklıyım bu konuda o da kabul etmiyor haklı olduğumu

Teşekkür ederim dinlerim inşallah en kısa zamanda zaten Rabbimden başka sığınacak kimimiz var ki

Tamam da zaten canı sıkkın birine işte bir evlilik konusu daha falan yazarsan sinirlenir insan ister istemez çünkü ben zaten o an gerginim yani
Kimse kimseyi kırıp konuşmasın canım arkadaş birşey demedi sınırlı oldugun için ters tepki vermisin

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

İş arkadaşıyla samimiydi işyerine gittiğinizde kız biraz tuhaf tepki vermişti galiba değil mi?Açıklamıştı kendini ama yine mi bir şey oldu

evamia

Kayıtlı Üye
rank
İş arkadaşıyla samimiydi işyerine gittiğinizde kız biraz tuhaf tepki vermişti galiba değil mi?Açıklamıştı kendini ama yine mi bir şey oldu
Yok tatlım o mesele değil başka bir konu bu bizim sıkıntımız bitmiyor ki onu geçtik de sıra bunda işte

Ederim tabiki canım rabbim eşinle aranızı iyi etsin yuvanıza mutluluk neşe gelsin inşallah ❤️
Allah razı olsun canım benim 🌹❤️

Ederim tabiki canım rabbim eşinle aranızı iyi etsin yuvanıza mutluluk neşe gelsin inşallah ❤️
Olur böyle şeyler birbirimizi kirmayalim kuzum Rabbim herşeyi yoluma koyar ❤️🤲🤲🤲
İnşallah canım 🙏

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok tatlım o mesele değil başka bir konu bu bizim sıkıntımız bitmiyor ki onu geçtik de sıra bunda işte

İnşallah canım 🙏
🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.