Sorum var Hoşçakalın❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Hoşçakalın❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,477 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hoşçakalın❤️
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alya

Kayıtlı Üye
rank
Meraktan soruyorum neden hemen hemen herkes buraya girip bi veda yazısı paylaşıp . Sonra veda etmiyorlar neyi sınıyorsunuz gerçekten iyi niyetimden soruyorum yani neden?
Bende size katılıyorum zaten fırsat buldukca giren yaziyo sorusu olan soruyo.bende anlam veremedim ki sonuçta günün 24saati burda kimse durmuyo fırsatı olan yaziyo dediğim gibi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Artık uygulamayı kullanmak bile istemiyor insan hep bi veda helalleşme bari gitse anlarım bi bakıyorum daha devam ve kesinlikle faydalı soru cevap bile yok hal hatır öptüm kokladım çok seviyorsanız birbirinizi watsap grup kurun 🤦🏻‍♀️ anlam veremiyorum acaba uygulama onlara ait falan mı aklıma gelmiyor değil 🙄🤷🏻‍♀️
Burda sorulan sorulara hepimiz yardımcıda olmaya çalışıyoruz sohbette ediyoruz senelerdir burdayız illahaki dostluk kuracağız. Rahatsız oluyorsan uygulamayı kullanmayabilirsin.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...