Sorum var Hoşçakalın❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Hoşçakalın❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,467 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hoşçakalın❤️
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alya

Kayıtlı Üye
rank
Artık uygulamayı kullanmak bile istemiyor insan hep bi veda helalleşme bari gitse anlarım bi bakıyorum daha devam ve kesinlikle faydalı soru cevap bile yok hal hatır öptüm kokladım çok seviyorsanız birbirinizi watsap grup kurun 🤦🏻‍♀️ anlam veremiyorum acaba uygulama onlara ait falan mı aklıma gelmiyor
Artık uygulamayı kullanmak bile istemiyor insan hep bi veda helalleşme bari gitse anlarım bi bakıyorum daha devam ve kesinlikle faydalı soru cevap bile yok hal hatır öptüm kokladım çok seviyorsanız birbirinizi watsap grup kurun 🤦🏻‍♀️ anlam veremiyorum acaba uygulama onlara ait falan mı aklıma gelmiyor değil 🙄🤷🏻‍♀️
Ben kesinlikle size katılıyorum.her insanın problemleri var tabiki ama buradan ayrılınca çözülüyor mu bende onu anlayamadım.canin sıkkinsa yazmazsin iyi hissedince yazarsın hepsi bu 😇

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Artık uygulamayı kullanmak bile istemiyor insan hep bi veda helalleşme bari gitse anlarım bi bakıyorum daha devam ve kesinlikle faydalı soru cevap bile yok hal hatır öptüm kokladım çok seviyorsanız birbirinizi watsap grup kurun 🤦🏻‍♀️ anlam veremiyorum acaba uygulama onlara ait falan mı aklıma gelmiyor değil 🙄🤷🏻‍♀️
İnsanlık o kadar da ölmemiştir sanırım uygulamada olsa burda bir dostluk kuruldu. Gerçi şuan senin anlamn bunu biraz zor yeni gelmişsin buraya belli bu kadar insanı rahatsız etmeyip seni ettiğine göre sıkıntı sende var çok rahatsız isen gidebilirsin. Veda postlarıba bakmaya bilirsin, yada hal hatır konularına girmezdsin bu kadar basit konu aslında yeri geldiğinde herkes herkese yardım ediyor yeri geldiğinde sohbet bu konu gözünüze bu kadar batmasın... BAZİ SEYLERİ BU KADAR BELLİ ETMEYİN!

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bir kaç gün sürer mi dün gece hiç uyumadı hala ağlıyor 🥺🥺 ben sadece bir gece sürer geçer sanmıştım
Kuzum fitil atsaydın biraz ateş yapıyor gibiydin bize de ben attım rahat güzel uyudu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullanmaya bilirsin kimse zorla tutmuyor ki sizi burda.. Soru sordun da cvp verilmedi mi? Biz genelde öpüp koklaşırız öyle daha çok hoşumuza gidiyor 🥰 sende biraz öpüp koklaş iyi gelir kötü düşüncelerden arınırsın belki 😉

Kimsenin kimseyi sinadığı yok kimse Allah değil birbirini sınasın tövbe haşa şuan pek anlamazsın uygulamada yenisin ama ileri de eğer cidden duzneli girip herkesle sohbet edersen burdan ayrılmanın ne kadar zor oldugunu anlarsın..şahsen bende veda postu açtım ama en fazla 3 4 saat ayrı kalabildim kizlardan nerdeyse bütün ay boyunca gebeliğini burda geçirdim oğlun şuan 5 aylık onun büyüme serüveni i de burda geçiriyorum ve veda postu açtığına pişman olmuştum 3 4 saat sonra geri gelmiştim... Ki insanlar zaten buradan tamamen ayrılmıyor geri gelirim şuan sorunlarım var halledip geleceğim mantığı ile gidiyor.
Anlayamazlar kuzum boşver, bende gitçem diyorum gidemiyorum aklım hep burda kalıyor 🥰

Son düzenleme:

Hüsna

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum fitil atsaydın biraz ateş yapıyor gibiydin bize de ben attım rahat güzel uyudu

Kullanmaya bilirsin kimse zorla tutmuyor ki sizi burda.. Soru sordun da cvp verilmedi mi? Biz genelde öpüp koklaşırız öyle daha çok hoşumuza gidiyor 🥰 sende biraz öpüp koklaş iyi gelir kötü düşüncelerden arınırsın belki 😉

Anlayamazlar kuzum boşver, bende gitçem diyorum gidemiyorum aklım hep burda kalıyor 🥰
Tatlım bi insan rahatsız olunca kötü düşünceye mi sahip oluyor. Ben dile getirdim yazdım mutlaka bi sürü kişi sizden ve saçmalıklarınizdan rahatsız olmuştur. Hoşuna gidiyorsa watsap kur burası hamilelik takip uygulaması sorulatimiza cevap ararız evt bazen sıkılır sohbet postu da açarsın siz mübarek her farklı posttasiniz . Sizin gibi değiliz die kötü mü oluyoruz devlet işi mi bu.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tatlım bi insan rahatsız olunca kötü düşünceye mi sahip oluyor. Ben dile getirdim yazdım mutlaka bi sürü kişi sizden ve saçmalıklarınizdan rahatsız olmuştur. Hoşuna gidiyorsa watsap kur burası hamilelik takip uygulaması sorulatimiza cevap ararız evt bazen sıkılır sohbet postu da açarsın siz mübarek her farklı posttasiniz . Sizin gibi değiliz die kötü mü oluyoruz devlet işi mi bu.
Kuzum Whatsap gurubumu kurmak yasak ve sohbet edilir buradan soru sorulur bunda kötü birşey yok sende sohbete katılır edebilirsin bu

Hüsna

Kayıtlı Üye
rank

Ayrıca uygulamada hisseniz falan yok sanırım. Bana kullanmayabilirsiniz diyemezsiniz? Oturup eleştiriyi kabul edip düşünün

Kuzum Whatsap gurubumu kurmak yasak ve sohbet edilir buradan soru sorulur bunda kötü birşey yok sende sohbete katılır edebilirsin bu.
Kuzum Whatsap gurubumu kurmak yasak ve sohbet edilir buradan soru sorulur bunda kötü birşey yok sende sohbete katılır edebilirsin bu
Tabiki katılabilirim haklısın konuşuruz dertlesiriz başka sorun beye güzel şeylerden de bahsederiz fakat çok aşırı sohbet var yani saçma sapan insan faydalı bi bilgi bulamıyor. Başka bir uygulama da kullanıyorum orda da sohbet muhabbet soru cevap var ama burası çok cıvık yani konuşacak bı şey yok o diyo ben seni yerim diğeri yok ben öyle uzuyor 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ayrıca uygulamada hisseniz falan yok sanırım. Bana kullanmayabilirsiniz diyemezsiniz? Oturup eleştiriyi kabul edip düşünün
Kullandığınız kelime yalnis kuzum burada samimi İcden arkadasliklar edindik her zaman elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz herkesin değer verdiği sevdiği arkadaşı vardır sohbet edilir gebelik harici sorunlarin bile dahi konusur kimseyi kolay kolay kırmam incitmem zaten bu aralar benim yorumunda art niyet arıyorlar lütfen bu kelimeyi kullanmayin rahatsız olduysaniz görmezsiniz okumazsiniz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım sana kısa ve öz soru soracağım ve cevabının da böyle olmasını umuyorum. Bu durumlardan çokmu rahatsızsın gerçekten ?

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Meraktan soruyorum neden hemen hemen herkes buraya girip bi veda yazısı paylaşıp . Sonra veda etmiyorlar neyi sınıyorsunuz gerçekten iyi niyetimden soruyorum yani neden?
Kendi adıma. Konusim kuzum burası çok güzel burdaki arkadaşlarda öyle aile gibi olduk o yüzden insan kolay kolay ayrilamiyor

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...