İhanet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Milanaa tarafından oluşturulan İhanet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,641 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İhanet
Konbuyu başlatan Milanaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
Bu alana yazın yaziyor ya oranin ustunde B farki olan sirada canim 5. Simgeden oluyor resim isi bende kizim olmadan ölmek istemiyorum ama allahim bilir herseyin hayirlisini canim saglikli olsunlarda tek

M

Maria

Guest
Çok üzüldüm canım senin adına gerçekten.
Bildiğim kadarıyla anne ve baba boşandığın da çocuklar erkekse eğer anneye veriliyormuş velayeti.
Bide o adama hakim olsam hayatta çocuklarını emanet etmezdim. Eşine saygısı ilgisi olmayan biri çocuklara nasıl bakıp ilgilensin. Sana boşan yada boşanma dememiz ne kadar doğru olur bilmiyorum sonuçta bu senin hayatın sen yedi yıldır çekiyorsun bunu ve alışmışsın canının yandığınada eminim. Ama bu kararı senin vermen gerekiyor bizler sadece derdini dinler senin için sabır diler dua ederiz. sen aslında çocukların için korkmuyorsun seni korkutan başka birşey var seni tehdit ediyor olabilir. Bak canım sana daha önce saldırmış bıçakla böyle birşeye tenezzül eden biri daha kötüsünü de yapar Allah korusun sen bir eşten ziya de bir annesin ve annelerin ne kadar güçlü ve sabırlı olduklarını biliyorsun, ki sende öylesin yedi yıldır böyle bir insana tahammül ediyorsun. Ve o seni gerçekten hak etmiyor senin gibi bir eşi olduğu için gece gündüz oturup Allah'a ibadet edip şükredeceğine böyle şerefsizlik ler yapıyor. Eğer gerçekten boşanmak istersen çocukların için her türlü zorluğu aşarsin. Mahkemeye sana ve çocuklarına nasıl davrandığını ispat edersen eğer değil kocan denen o adam yedi süralesi de gelse çocukları senden alamazlar emin ol . Allah sabır versin inşallah rabbim o adama da akıl fikir versin hidayete erdirsin inşallah ne diyelim..🥺

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm canım senin adına gerçekten.
Bildiğim kadarıyla anne ve baba boşandığın da çocuklar erkekse eğer anneye veriliyormuş velayeti.
Bide o adama hakim olsam hayatta çocuklarını emanet etmezdim. Eşine saygısı ilgisi olmayan biri çocuklara nasıl bakıp ilgilensin. Sana boşan yada boşanma dememiz ne kadar doğru olur bilmiyorum sonuçta bu senin hayatın sen yedi yıldır çekiyorsun bunu ve alışmışsın canının yandığınada eminim. Ama bu kararı senin vermen gerekiyor bizler sadece derdini dinler senin için sabır diler dua ederiz. sen aslında çocukların için korkmuyorsun seni korkutan başka birşey var seni tehdit ediyor olabilir. Bak canım sana daha önce saldırmış bıçakla böyle birşeye tenezzül eden biri daha kötüsünü de yapar Allah korusun sen bir eşten ziya de bir annesin ve annelerin ne kadar güçlü ve sabırlı olduklarını biliyorsun, ki sende öylesin yedi yıldır böyle bir insana tahammül ediyorsun. Ve o seni gerçekten hak etmiyor senin gibi bir eşi olduğu için gece gündüz oturup Allah'a ibadet edip şükredeceğine böyle şerefsizlik ler yapıyor. Eğer gerçekten boşanmak istersen çocukların için her türlü zorluğu aşarsin. Mahkemeye sana ve çocuklarına nasıl davrandığını ispat edersen eğer değil kocan denen o adam yedi süralesi de gelse çocukları senden alamazlar emin ol . Allah sabır versin inşallah rabbim o adama da akıl fikir versin hidayete erdirsin inşallah ne diyelim..🥺
Sagol canim yine gordum və bosaniyordum bu səfər bitdi dedim kaynatam araya girdi bu seferlik gec dedi. O artik kendiside gordu ben ciddiyim və ne kadar zor olsada bosanmadim. Ama artik daha ihanet kaldiricak durumda deyilim

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok zor bi durum ama söyle bisey var tabikide çocuklarını düşünüyorsun sen bi anne olarak ama şuda var O seni sevgini hak etmiosa nereye kadar mutsuz bi hayatı çekmek zorunda kalacaksin seven insan yapmaz bunu canım allaha büyük konuşmayım ama bende ihanetin affı olmaz beni ve sevgimi haketmeyen biri için ömrümü dağa fazla harcayamam eğer o bensiz olmayı seçiyorsa ben de onsuzlukta bisey kaybetmem ne olursa olsun beni kaybetmeyi seçeni ben kazanmak için uğraşmam rabbim sağırların en büyüğünü versin sana inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar