İhanet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Milanaa tarafından oluşturulan İhanet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,579 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İhanet
Konbuyu başlatan Milanaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardim etsin cok sukur esimle bole bisey yasamadim yasayanlara Allah sabir versin ama sasmimi soliyim ben esimin ihanetini gordugum anda onu icimde bitiririm disimda olmasada icimde bitiririm ve onu asla onemsemem
Bende size katılıyorum canım çünkü söyle bisey var katilini affedersen o seni bidaha öldürür kimseye ikinci şansı vermeyeceksin güzel sevseydi zaten o ikinci şansı istemezdi deyip hayatına bakacaksın

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardim etsin cok sukur esimle bole bisey yasamadim yasayanlara Allah sabir versin ama sasmimi soliyim ben esimin ihanetini gordugum anda onu icimde bitiririm disimda olmasada icimde bitiririm ve onu asla onemsemem
Canım ben de sana katılıyorum kimseye ikinci şansı vermeyeceksin güzel seven zaten o şansı istemez bide sen katilini affedersen eğer o seni tekrar öldürür o yüzden ihanetin bahanesi olmaz

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok zor bi durum ama söyle bisey var tabikide çocuklarını düşünüyorsun sen bi anne olarak ama şuda var O seni sevgini hak etmiosa nereye kadar mutsuz bi hayatı çekmek zorunda kalacaksin seven insan yapmaz bunu canım allaha büyük konuşmayım ama bende ihanetin affı olmaz beni ve sevgimi haketmeyen biri için ömrümü dağa fazla harcayamam eğer o bensiz olmayı seçiyorsa ben de onsuzlukta bisey kaybetmem ne olursa olsun beni kaybetmeyi seçeni ben kazanmak için uğraşmam rabbim sağırların en büyüğünü versin sana inşallah
Sagol canim benim Allah hic kimseye yasatmasin cok aci.ama soyluyor son bu.artik yapmiyicak. Ben artik bosaniyordum kendiside gordu artik ciddiyim isə buyukler girdi

Dilan

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaşadım ama sadece mesajlarını gördüm sonra kavga ettim günlerce konuşmadım araya anası girdi sonra o gün bu gündür bşyi görmedim

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaşadım ama sadece mesajlarını gördüm sonra kavga ettim günlerce konuşmadım araya anası girdi sonra o gün bu gündür bşyi görmedim
Canim sehvinden donmekde merdlikdir. Anlamis sucunu!cok sevindim senin adina. Beynim kaynana kaynata derlerki o erkek ne isterse yapar

Dilan

Kayıtlı Üye
rank
Canim sehvinden donmekde merdlikdir. Anlamis sucunu!cok sevindim senin adina. Beynim kaynana kaynata derlerki o erkek ne isterse yapar
Bana öyle dediler işte sen jarı olsaydın o böyle yapmaz tm ozaman dedim ben gidiyorum dedim gittim Bi kac gün ailemde kaldım sonra sürekli aradı araya başkarını koydular zorla bizi bariştirdilar

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bi dünya yok canım onun kursagi o pisliği götürüyorsa yok sen karı olsaydın o yapmazdı artı sen kocanın böyle bisey yapmasına musade etmiş olsan durum bu noktaya varmazdı zaten sana yazık ömür boyu seni mutsuz eden bi adamı çekmek çok zor rabbim sabrını artırsın ama bi baskalarinin hatri kırılmasin diye tekrar kurulan bi evlilik yıkılmaya mahkumdur o yüzden doğru kararlar ver

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar