İhanet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Milanaa tarafından oluşturulan İhanet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,582 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İhanet
Konbuyu başlatan Milanaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaya66

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sizə hic ihanet etdimi esiniz?bana defalarca(ama cagirsamda bagitsamda çocuklaricin atdim icime.hep kizlarla mesajlasdigini gordum.bi keresinde 2ci ogluma gebeyken telefonda yatakda sekillerini gordum(gormez olsaydim.diyorki hic yatakla alaka yok arkadas gibiyik)hepde kendisini duz cikariyor

Son düzenleme:

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kizlar sizə hic planet etdimi esiniz?bana defalarca(ama cagirsamda bagitsamda çocuklaricin atdim icime.hep kizlarla mesajlasdigini gordum.bi keresinde 2ci ogluma gebeyken telefonda yatakda sekillerini gordum(gormez olsaydim.diyorki hic yatakla alaka yok arkadas gibiyik)hepde kendisini duz cikariyor
Şerefsiz

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sizə hic planet etdimi esiniz?bana defalarca(ama cagirsamda bagitsamda çocuklaricin atdim icime.hep kizlarla mesajlasdigini gordum.bi keresinde 2ci ogluma gebeyken telefonda yatakda sekillerini gordum(gormez olsaydim.diyorki hic yatakla alaka yok arkadas gibiyik)hepde kendisini duz cikariyor
Rabbim sabır versin cnn ya böyle insanlar baba olmayı haketmiyor

Rüya'nın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canim ama neden ona katlaniyorsun hala? Seni ona mecbur bırakan durum nedir çocukların dışında çünkü baba olmayı hak etmeyen babalık yapamayan birine cocuklar icin mecburum demek cok yanlış bir tabir bence.. kusura bakma seni üzmek için söylemiyorum ama içinde olduğun durum seni cok daha fazla uzuyordur allah yardımcın olsun esine de hidayet versin 🙏🏻 eger ki seni ona mecbur bırakan bir durum var ise ve o bunu biliyorsa da asla bunu yapmaktan vazgecmicektir.

HTgoncaa

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardim etsin cok sukur esimle bole bisey yasamadim yasayanlara Allah sabir versin ama sasmimi soliyim ben esimin ihanetini gordugum anda onu icimde bitiririm disimda olmasada icimde bitiririm ve onu asla onemsemem

Tüm sayfalar yüklendi.