Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,186 kez görüntülenmiş, 140 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Pınar Çelik Özer

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu saatte aklıma düştü oğluşum Allah nasip ederse Temmuz başında geliyor tam yaz acaba 2 aylıkken falan sünnet yaptırsam mı büyüdükçe zor oluyor diyorlar yani yazın yaptırmak iyi mi kaç aylıkken yaptırayım fikirlerinizi alabilir miyim 😊
Ben ilk oğlumu 7 aylıkken yapmıştım Mayıs'a denk gelmişti şimdide ikinci oglumuda Mayıs'ta yapicam 4 aylıkken yapicam yani 😅 aynı ayda sünnet olsunlar . Bezdeyken daha çabuk iglesiyorlar ben ilk oğlumda hiç sıkıntı yaşamadım kayınvalidem biraz sitem etti ama ben yaptım 😀

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu saatte aklıma düştü oğluşum Allah nasip ederse Temmuz başında geliyor tam yaz acaba 2 aylıkken falan sünnet yaptırsam mı büyüdükçe zor oluyor diyorlar yani yazın yaptırmak iyi mi kaç aylıkken yaptırayım fikirlerinizi alabilir miyim 😊
İki aylık geç oluyo canim kırkı çıkınca yaptır çabucak iylesiyorlar iki oğlumda kirkini çıkardım sabahına yaptırdım tam hareketlenme den kolay oluyo

Malinin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
6 aylıkken yaptırdım 1 gün bile cekmedik aklı ermeyince çok iyi oldu hamileyim cinsiyetimiz belli değil eğer erkekse bunu da aynı düşüncem bezin içinde aklı ermezken en iyisi iyiki yaptırmışiz diyoruz şimdi felan olsa çok nazlı çok cekerdik 4 yaşında paşam bu arada

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yaptır yani Eylül gibi yaltirabilirisn havada daha iyi olur o zaman. Ne kadar erken yapsan daha iyi olur bebeğin için ☺️

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Canim bence en iyisi 20 gunluge kadar yaptirman. Ben iki oglumuda erken sunnet ettirdim biri 19 gunluktu kremle ertesi gune iyilesti. Diger oglumuda 25 gunlukken ettirmistim 10 gun agri kesici vermek zorunda kaldim. Sunnet eden doktorumuz da 20 gunluk olsaydi ilac falan vermek zorunda kalmazdik dedi.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum bence ne kadar erken o kadar iyi 🥰

Kuzum büyüyünce pipisini elliyor onun için bebekken yaptırmak en mantıklısı. Bende küçükken yaptiracaktim eşim kıyamadı daha çok küçük dedi şimdi ikinci de doğunca ikisini bir yaptıracağım Allah'ın izniyle küçükken en iyisi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben bebegimi dogumdan sunnetr gonderecektim daha ilk haftadan yaptiririm dedim ama nasip olmadi, sonra o kadar hastalaninca kiyamadim yaptirmak istemedim. Esimin zoruyla 5,5 aylikken yaptirdim ama kesinlikle maksimum 4 aylikken yaptirilmali. Ben cok zorlandim, yeni hareketleniyordu ve krem falan surerken cok zorlamisti bizi. 4 kisi birlikte sari sulu bezle bekletip krem sürdüğümü biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar