Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,843 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylalee

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım 😍 gecikme için bir sebep gösterdi mi doktorun doğum nasıl oldu hangi belirtiler oldu sende 🌺 bende 40+3 oldum henüz bir doğum belirtisi yok ama bebek bu haftadan sonra kakasını yapabilir diye korkuttular beni sen beklerken nelere dikkat ettin doğumdan önce 40 haftadan sonra
Sureklı hereketlerını takıp etdım. Ultrasonda baktu doktorum cocuk cok rahat çisıni yapyor cok rahat kolay ıyımıtlenyor dedı cok hurma cennet hurmasını yedım merdıvan cıktım doktorum acılma varmı dıe baktı 1 sm varmis geceden sancılarım basladı doktoruma aradım sabah 11 hastahana gıtdım baktılar acılma 3 sm sunı sancı verdıler ole sat 14:30 dogurdum😍😍

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Sureklı hereketlerını takıp etdım. Ultrasonda baktu doktorum cocuk cok rahat çisıni yapyor cok rahat kolay ıyımıtlenyor dedı cok hurma cennet hurmasını yedım merdıvan cıktım doktorum acılma varmı dıe baktı 1 sm varmis geceden sancılarım basladı doktoruma aradım sabah 11 hastahana gıtdım baktılar acılma 3 sm sunı sancı verdıler ole sat 14:30 dogurdum😍😍
Maşallah canım Allah evladınla güzel bir ömür nasip etsin 🌺🥰 darısı benim başıma inşallah 💜

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy masallah canim 😊 Kaca yukseldi diye sorabilir miyim bende de hafif var ara ara takip ediyorum da .
150 170lerdeydi diyet yaptım bir hafta canım kepekli ekmek ve süzme peynir yedim genel olarak yediğim gibi yükseliyordu en sonunda doğumum oldu 2 buçuk kilo doğdu oğlum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk kızımı dünyaya getirdiğinde 2450 gramdi 36 haftalık doğdu o kadar acı sancı birde bir kilo fazla olsa nasıl dogururum düşünemiyorum
Evet normaldi kuzum ama felaketti kabus gibiydi hatırlamak bile istemiyorum simdi sezeryan istyorum dedim doktora tekrar normal dogum yaparsam kaldiramam. Doktor kabul etti sezeryani şükür 🙄

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Evet normaldi kuzum ama felaketti kabus gibiydi hatırlamak bile istemiyorum simdi sezeryan istyorum dedim doktora tekrar normal dogum yaparsam kaldiramam. Doktor kabul etti sezeryani şükür 🙄
Epidural düşünmüyormusun peki bende dedim kaldıran sezeryan istiyorum yaparım ama iki vajinal doğumun var neden üçüncü amiyta olsunki dedi çok rahat dikişsiz ağrısız dogurursun deyince ikna oldum ama buseferde bebek ters hakkımızda hayirlisi olsun

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar