Kaçıncı ayda alışverişe basladiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaçıncı ayda alışverişe basladiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,828 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçıncı ayda alışverişe basladiniz
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Benim yaralı yerim bu aliş veriş konusu 32 ci haftadayım ve hala hiç bişeyi yok bebeğimin yatakdan kalkmama izin vermiyor Dr..🙄😡 Hayırlı olsun canım aldıklarını güle güle giydirmek nasib olsun🙏🙏😍
İnşallah hepimize nasip olur
Ben 22. Haftadayim sanırım otuzuncu haftada felan alcaz henüz erken diye düşünüyorum
Yavaş yavaş anca canım yine eksik cikiyor

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Çarşamba günü 26 haftalık olacağız ufak tefek kiyafetlerini aldm sezonsonu olunca uygun elbise turu aldm ama kışlık 5li 3 takım hastane çıkışı ve iki tane tulum ve bir takım öyle alt üst aldm alt açma minderi battaniye biberon ve emzik aldm emziği büyük almışım ama ne alacağımı şimdi bilmiyorum beşik araba falan önümüzdeki hafta Allah izin verirse alcam
31 haftalık olduk. Daha yeni yeni alışveriş yapmaya başladık. Hala Erken mi diye düşünüyorum 😂

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
😁Ben kendimi şimdiden daha halsiz yorgun hissediyorum ilerideki halimi dusunemiyorum o yüzden biyerden baslim sonuçta alınacak şeyler
Haklisiniz. Geç başladım almaya sanırım 😂😑 bir iki haftada tamamlarım inşallah. Tek tük alınca karışıyor biraz ne aldık unutuyoruz. Toplu alalım dedik

Tüm sayfalar yüklendi.