Kacinci haftadasinz canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Kacinci haftadasinz canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,148 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kacinci haftadasinz canlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alieymenin annesi

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hamilelik nasıl gidiyor kaçıncı haftalarda sınız ben 30 haftadayım iyice şiştim son haftalar geçmek bilmiyor bu zamana kadar hafta haftayı kovalamış tı sanki bir durdu yavaş ilerliyor artık Havalarda soğuk Dışarı çıkıp yürünmüyor Sizler neler yapıyorsunuz
29+0 böbrek sancısı çekiyorum hastaneyim malesef onun dışında tek sorunum mide yanması😂 sen nasılsın bebişin nasil

H

HifaMihra06

Guest
20+5 haftalığım zaman durmuş sanki üçüncü gebeliğim birde. Biran önce doğum yapmak istiyorum gebeliklerim beni çok yıpratıyor

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah resmen saatler gün gibi geçiyor bana zaman durdu. Son haftalardada böyle olursa ben doğurmaktan vazgeçebilirim içerde büyüsün 😅
Çalışmadığından yavaş geçebilşr gerçi banada yavaş grçiyodu tüm gün yanlız oturup çalışıtğımdan sıkılıyodum 15ten sonra uçtu gitti şükür bakalım 26dan sonra nasıl olacak bide 32 sonrası işi bırakırsam yaza denk gelecek belki iyi gecer 😅

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hamilelik nasıl gidiyor kaçıncı haftalarda sınız ben 30 haftadayım iyice şiştim son haftalar geçmek bilmiyor bu zamana kadar hafta haftayı kovalamış tı sanki bir durdu yavaş ilerliyor artık Havalarda soğuk Dışarı çıkıp yürünmüyor Sizler neler yapıyorsunuz
27. Haftaya giricem iki gün sonra bu aralar göbeğim ağrıyo normal herhalde bende yavasdan agirlasdim canım

28+3😊ev işlerini yaparken dinlene dinlene yapabiliyorm artık😃

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çalışmadığından yavaş geçebilşr gerçi banada yavaş grçiyodu tüm gün yanlız oturup çalışıtğımdan sıkılıyodum 15ten sonra uçtu gitti şükür bakalım 26dan sonra nasıl olacak bide 32 sonrası işi bırakırsam yaza denk gelecek belki iyi gecer 😅
Belkide kış olduğu için zor geçiyor yaz olsa yürüyüş falan derken zaman çabuk geçebilir aslında. Şimdi eve kilitlendik maalesef 🤦🏻‍♀️

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
12.haftadayim ve zaman gecmiyor stres var üzerimde insallah benimki de su gibi geçer.Üzerimde bir sey var sanki ilk aydan herkes ögrendi zaten ona da ayri bir sinirliyim
Insallah su gibi gecsin.Canim sinir stres yapmamaya çalış gerçekten bebeği olumsuz etkiliyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

31+3 canim kendimi 10 yilik hamile gibi his ediyoruum
😅 Deme öyle canım çoğu gitti azı kaldı sona yaklastik cok şükür 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar