Kacinci haftadasinz canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Kacinci haftadasinz canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,195 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kacinci haftadasinz canlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alieymenin annesi

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hamilelik nasıl gidiyor kaçıncı haftalarda sınız ben 30 haftadayım iyice şiştim son haftalar geçmek bilmiyor bu zamana kadar hafta haftayı kovalamış tı sanki bir durdu yavaş ilerliyor artık Havalarda soğuk Dışarı çıkıp yürünmüyor Sizler neler yapıyorsunuz
30+3 günlük canim maşallah ilk bebegim dogum stresi sardigi için beni koşa koşa gidiyor zaman sanki 😊çok şükür

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Hamilelik nasıl gidiyor kaçıncı haftalarda sınız ben 30 haftadayım iyice şiştim son haftalar geçmek bilmiyor bu zamana kadar hafta haftayı kovalamış tı sanki bir durdu yavaş ilerliyor artık Havalarda soğuk Dışarı çıkıp yürünmüyor Sizler neler yapıyorsunuz
38+3 haftalık oldum 11 gün kaldı

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
31+3 canim kendimi 10 yilik hamile gibi his ediyoruum
😅 Deme öyle canım çoğu gitti azı kaldı sona yaklastik cok şükür 🤲
26.haftadayım her gün işten eve yarım saat yürüyorum üşümüyorumda havalar ısındı gecen haftalara göre 🤭
Ne güzel canım yarim saat yürüyüş hergun icin cok iyi bizim burda yerler kar buz hala cikinca korka korka yuruyorum ayagim kayip dusecegim diye 😥😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

15. Haftada takılı kaldım resmen ilerlemiyor🤦🏻‍♀️
Bence kis mevsiminden kaynaklanıyor bu takılıp kalma canım şubat çıkınca herşey düzelecek gibi geliyor😂

38+3 haftalık oldum 11 gün kaldı
Maşallah canım bitmis sağlıkla kavuşursun inşallah darısı başımıza 67 günüm var benimde 🙃

Benimde agrilar basladi 26+4uz suan 🤲zman bi gelse gecse artik
Bende aynı dönemlerde ağırlaşmaya başlamıştım canım 28. Hafta tam gelişip kilo aldıkları dönem galiba bi anda karnım büyüdü benim de

28+3😊ev işlerini yaparken dinlene dinlene yapabiliyorm artık😃
Durumlar ayni Allah yardımcımız olsun canim 🤲😅

Son düzenleme:

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
😅 Deme öyle canım çoğu gitti azı kaldı sona yaklastik cok şükür 🤲

Ne güzel canım yarim saat yürüyüş hergun icin cok iyi bizim burda yerler kar buz hala cikinca korka korka yuruyorum ayagim kayip dusecegim diye 😥😂

Bence kis mevsiminden kaynaklanıyor bu takılıp kalma canım şubat çıkınca herşey düzelecek gibi geliyor😂

Maşallah canım bitmis sağlıkla kavuşursun inşallah darısı başımıza 67 günüm var benimde 🙃

Bende aynı dönemlerde ağırlaşmaya başlamıştım canım 28. Hafta tam gelişip kilo aldıkları dönem galiba bi anda karnım büyüdü benim de

Durumlar ayni Allah yardımcımız olsun canim 🤲😅
Havalar iyi olsa sabah kalkabilsem sabhata yürürüm belki ama burda az yağdı buzlu havada tehlikeli elbet evde yürü sende odadan odaya 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Havalar iyi olsa sabah kalkabilsem sabhata yürürüm belki ama burda az yağdı buzlu havada tehlikeli elbet evde yürü sende odadan odaya 😅
Ben öyle yapıyorum kız evin odalarında tur atıyorum dışarı sıcak ama merdiven zulüm gibi gözüm hiç kestirmiyor 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
14.haftadayım hala bulantı kusma çekiyorum zor ama bebeğime kavuşmak için bunları çok dert etmiyorum zaten gördüğüm kadarı ile herkes aynı sorunun yaşıyor en azından büyük çoğunluk 🤗🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canımsın ama bende bittim ayakta bı patates kızartması yapıyım dedim oğluma öldüm kış olsa da her gün yürüyüş yapıyorum canım esortman larimi giyinip karnım aşağı inmiş gibi duruyor inşallah pazar günü korona testim yapıyım daha da bı sorun kalmıyor canim
İnşallah ablam artık doğum yaklaştı rabbim sağ salim almanı nasip etsin inşallah 🤲🏻😍

Tüm sayfalar yüklendi.