Kacinci haftadasinz canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Kacinci haftadasinz canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,185 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kacinci haftadasinz canlar
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alieymenin annesi
Kızlar Hamilelik nasıl gidiyor kaçıncı haftalarda sınız ben 30 haftadayım iyice şiştim son haftalar geçmek bilmiyor bu zamana kadar hafta haftayı kovalamış tı sanki bir durdu yavaş ilerliyor artık Havalarda soğuk Dışarı çıkıp yürünmüyor Sizler neler yapıyorsunuz
21 haftadayız cnm bu gün kontrolüm vardı gittik ikizler baya hareketli dedi doktor doğduktan sonra da böyle olur dedi annesi Allah yardımcın olsun 😅😅😅 sağlıklı olsunlarda yaramazlık karı bişey olmaz 😅

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ablam artık doğum yaklaştı rabbim sağ salim almanı nasip etsin inşallah 🤲🏻😍
Sağol hayatım sende inşallah bende ve doğumu bekleyen tüm anne adayları sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin bak kuzu benden sana kardeş tavsiyesi soğuk kanlı ol bı sancı olursa hemen panik yapma sakın çok sakin ol zaten Nisan gelince yada su gelince hemen doğum olmuyor rahat ve soğuk kanlı ol öpüyorum seni canim 😘💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağol hayatım sende inşallah bende ve doğumu bekleyen tüm anne adayları sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin bak kuzu benden sana kardeş tavsiyesi soğuk kanlı ol bı sancı olursa hemen panik yapma sakın çok sakin ol zaten Nisan gelince yada su gelince hemen doğum olmuyor rahat ve soğuk kanlı ol öpüyorum seni canim 😘💕
Ya teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun normalde soğuk kanliyim doğumdan vs korkmuyorum yada sancidan tek korkum sanırım bu bütün annelerde var doğum sırasında bana bir şey olur da yada bebegime birbirimize kavusamazsak diye bu aklımdan hiç çıkmıyor

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun normalde soğuk kanliyim doğumdan vs korkmuyorum yada sancidan tek korkum sanırım bu bütün annelerde var doğum sırasında bana bir şey olur da yada bebegime birbirimize kavusamazsak diye bu aklımdan hiç çıkmıyor
Allah göstermesin sakin öyle şeyler düşünme kuzu herşey çok güzel olacak sen bile şaşıracaksın çok hızlı acısız ağrısız doğum yapacaksın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Allah göstermesin sakin öyle şeyler düşünme kuzu herşey çok güzel olacak sen bile şaşıracaksın çok hızlı acısız ağrısız doğum yapacaksın
İnşallah ablam rabbim tüm anneleri evlatları ile sağ salim kavuştursun kimseyede evlat acısı yaşatmasın 🤲🏻😘❤️

Asli06

Kayıtlı Üye
rank

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben öyle yapıyorum kız evin odalarında tur atıyorum dışarı sıcak ama merdiven zulüm gibi gözüm hiç kestirmiyor 😂😂
Bende yoruluyorum merdiven çıkarken ama üst geçit ve işyerindeki odama her gün in çık yapıyorum 😅 plates topu aldım hergün egzersizde yapıyorum ama ağırlaşmaya başladım hele tüm gün işyerinde oturup bazen kalkınca bacaklarım tutuluyor 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende yoruluyorum merdiven çıkarken ama üst geçit ve işyerindeki odama her gün in çık yapıyorum 😅 plates topu aldım hergün egzersizde yapıyorum ama ağırlaşmaya başladım hele tüm gün işyerinde oturup bazen kalkınca bacaklarım tutuluyor 😅
😂😂 Katılıyorum kuzum daha zor oluyor gün içinde oturduğun için Allah yardımcın olsun seninde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 17 haftalık oldum bugün rabbim bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin 🙏💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende oturduğumda belim belim ve sırtım çok ağrıyordu ya uzanacam yada gezecem😃
Demek sende benim gibisin çok yürümek bana da iyi gelmiyor hele böyle sancım olsun normal gebelerin uznsinca sancısı ağrısı gider ben o vakitler yürüyünce geçiyor baya ikilemde kalıyorum o yüzden 😂😂

Son düzenleme:

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
29+0 böbrek sancısı çekiyorum hastaneyim malesef onun dışında tek sorunum mide yanması😂 sen nasılsın bebişin nasil
Çok şükür bebek iyi bende idare eder canım. Geçmiş olsun böbrek sancısı hamilelikle mi alakalı yoksa başka bir saglik problemin mi var cnm

Tüm sayfalar yüklendi.