Kalça çıkıklığı yaptırmalımıyım.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kalça çıkıklığı yaptırmalımıyım. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,902 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça çıkıklığı yaptırmalımıyım.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Sizler yaptırdınız mi hanımlar. 2 aylık kızım war yaptrsam mi bilemdm oqlumda 6 aylikkn saqlik ocaqnin baskısıyla yaptrmstim. Buqun aşıdan qeldim ebe hiç bisey demedi bnde saf qibi sormayı unuttum napmaliym sizler yaptırdınız mi.
Bence yaptir canm oglumda yaptirmistim bisey çıkmaz inşallah ama yaptırmakta fayda var zaten cok kisa sürüyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Sizler yaptırdınız mi hanımlar. 2 aylık kızım war yaptrsam mi bilemdm oqlumda 6 aylikkn saqlik ocaqnin baskısıyla yaptrmstim. Buqun aşıdan qeldim ebe hiç bisey demedi bnde saf qibi sormayı unuttum napmaliym sizler yaptırdınız mi.
Bende doğuştan kalça cikikligi var benm doğdugumda zorunlu olmadığı için 6 ayda hemşire fark etms eğer daha önce fark edilseymis alçıya alınmadan tedavi edilebilirmis kuzm o yüzden yaptır

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Doğar doğmaz yapılıyor diye biliyorum
Ney doqar doqmaz yapılıyor kuşum. Oqlumda Ankaradydm saqlik ocaqi yaptr diye baskı yapmsti kaynanam 40da çocuk basiyosa bisey yoktur demsti qotrmemstik. Sonra iyice ısrar etmsti qitmstim ama bisey cikmadi çok şükür 6 aylikti. Yeni doqduqunda kalça cikikliqina bakılmıyor bakilsa oqlumda ısrarcı olmazlardı. Simdi erzurumdayiz ebe hiç bisey demedi bende unuttum ewe qelince tan etti aklm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende doğuştan kalça cikikligi var benm doğdugumda zorunlu olmadığı için 6 ayda hemşire fark etms eğer daha önce fark edilseymis alçıya alınmadan tedavi edilebilirmis kuzm o yüzden yaptır
Çok qecmis olsun kuşum şimdi nasilsn peki

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ney doqar doqmaz yapılıyor kuşum. Oqlumda Ankaradydm saqlik ocaqi yaptr diye baskı yapmsti kaynanam 40da çocuk basiyosa bisey yoktur demsti qotrmemstik. Sonra iyice ısrar etmsti qitmstim ama bisey cikmadi çok şükür 6 aylikti. Yeni doqduqunda kalça cikikliqina bakılmıyor bakilsa oqlumda ısrarcı olmazlardı. Simdi erzurumdayiz ebe hiç bisey demedi bende unuttum ewe qelince tan etti aklm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok qecmis olsun kuşum şimdi nasilsn peki
Cok şükür hasar kalmadı kuzum bende

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
CanM BENde yaptıracağım randevu aldım Perşembe günü gidip cektirecem bence yaptirmalisin kaynanam yaptırma diyolar ama ben yaptiracam sende yaptırır bence işallah hiç bir sıkıntı çıkmaz

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum doğmadan daha neler yaptırılır hangi testler yapılmalıdır diye hepsini araştırmıştım doğduktan sonra işitme testi göz kalça çıkikligi için test yaptırdım kalbinde delik vardı onun için bile düzenli kontrole gittim hep erkek kardeşim ya ne gerek var sende herşeyi abartiyirsun abla diyordu kendi kızı oldu götürmedi yürümeye başlayınca yalpaliyordu düşüyordu doktora gitti kalça çıkikligi var demiş bir dünya şey yaptılar çocuğa düzelsin diye yani gidip bı muayene olup iyi yokmuş deyip arkama yaşlanmak varken ay yaptırma dim ama inşallah birşey olmaz diye beklemek mantıksız oğlum 5 yaşında senede bir kez hicbirseyi olmazsa bile çocuk doktoru na götürür tahlik yaptırırim demir vitamin boy kilo gelişimi ne durumda diye ya ben sağlığa çok takintiliyim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hemşiremiz 1 aylık aşısında söyledi doktorumuz 45.günde istedi çektirdik ultrasonda sıkıntı cıkmadı kalça da göz muayenesi için de 2.ayın sonunda dedi bize çocuk doktoru

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar