Kalça çıkıklığı yaptırmalımıyım.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kalça çıkıklığı yaptırmalımıyım. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,967 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça çıkıklığı yaptırmalımıyım.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sedosss goturunce doktora sor goz muayenesi yapılmalı mı diye 3 ay olana kadar yapılıyor goz doktoru bakıyor sadece

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Sizler yaptırdınız mi hanımlar. 2 aylık kızım war yaptrsam mi bilemdm oqlumda 6 aylikkn saqlik ocaqnin baskısıyla yaptrmstim. Buqun aşıdan qeldim ebe hiç bisey demedi bnde saf qibi sormayı unuttum napmaliym sizler yaptırdınız mi.
Evet yaptirdik cok sukur arkadasta demistiki kucaginda dik tut tam basiyosa doktora bosuna para vermeye gerek yok 🙄

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Evet yaptirdik cok sukur arkadasta demistiki kucaginda dik tut tam basiyosa doktora bosuna para vermeye gerek yok 🙄
Basiyo kuşum. Oqlumda basiyo diye qotrmemistim 6 ayda saqlik ocaqi baskı yapınca qotrmstum bisey çıkmamıştı. Kızımda basiyo çok şükür kararsız kaldqmdan sormak istedim arkadslar yaptr dediler kaybolan bisey olmayack. Buqune radewu aldım qotrcem baklm 😊

Tüm sayfalar yüklendi.