Kayınvalide kâbusu🤬🤬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Admir musaf'ım😘🥰🥰 tarafından oluşturulan Kayınvalide kâbusu🤬🤬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,565 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide kâbusu🤬🤬
Konbuyu başlatan Admir musaf'ım😘🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Gamzeli elvan

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşaAllah rabbim yardımcınız olsun canım 🤲🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ablam var ama o hem başka bir şehirde hemde daha yeni 2 gün oldu doğum yapalı😊😊
Çok üzüldüm yakın arkadaşınız varsa samimi ondan rica etseniz kayınvalide ne bilim ne kadar size destek çıkabilir ki psikoloji bozmaktan başka 🤭😒

Öyleler canım onlar gelinlerinin mutlu olmasını hazmedemiyorlar ama kendi kızları olunca herşeyin en iyisi onların olsun isterler ne diyim allah gelir anca öylelerinin hakkından 🤲🤲

Ya ben sana anlatmaya kalksam günler yetmez.gelmemek için o kadar komik bahaneler buldu ki 😂😂
aynen canım senin gibi bende Allaha havale ettim bide hakkımı helal etmedim hiçbir zaman

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcimiz olsun canim. Kendi basimizin caresine de bakariz gerek yok varliklarin
Pazar günü olan kavga hala eşim benle konuşmuyor eve geliyor ruh gibi bir kelime konuşmuyor ne yaptıysam konuşmuyor yeminle bir erkek anneci olunca çok zor bu kadar anneciyseniz niye el kızına sebeb oluyorsunuz cinsiyetini öğrendik 5 karış suratla bir kelime dahi çıkmadı ağzından simdide öyle Pazar gunune kdar ne kadar da mutluyduk annesi aşağıda mutlu bizde iki yabancı gbi

Bosver bence hic canini sıkma sanki gelse sna yardmmi edecek bsver sen ..
Aynen öyle daha fazla dert olucak bana başımdakiler yetmezmiş gibi 😏😏

Pazar günü olan kavga hala eşim benle konuşmuyor eve geliyor ruh gibi bir kelime konuşmuyor ne yaptıysam konuşmuyor yeminle bir erkek anneci olunca çok zor bu kadar anneciyseniz niye el kızına sebeb oluyorsunuz cinsiyetini öğrendik 5 karış suratla bir kelime dahi çıkmadı ağzından simdide öyle Pazar gunune kdar ne kadar da mutluyduk annesi aşağıda mutlu bizde iki yabancı gbi
Yaa offf rabbim görüyor ya 🤲🤲 sıkma canını bebeğinide üzme.ALLAH gelir bunların hakkından anca😬😬

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar