Kayıp düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kayıp düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,758 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayıp düştüm
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bu arada seninle aynı haftadayız cnm benim bu gün netleşti cinsiyet tahmini kız demişti bu gün kesin kız dedi sende öğrenirsin bence
Bende gittim 13+ 4 te kıza gibi ama net değil denilmişti 19 haftamdayim farklı bir hastaneye gittim kız dedi haftasonu ayrıntılı ultrasonum var sağlıklı olsunlar sagliklica dogsunlar minnoslar 🤲🏻

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün tatile geldik havuzdan çıktım kayıp fayansa düştüm kolum çizildi kabarda karnıma denk gelmesin diye yan düştüm ama birşey olur mu 😔😔😔😥😥😥
Canım öncelikle geçmiş olsun aynı durum bikac gün önce bana da olmuştu 2 merdivenden aşağı düşmüştüm diz kapagimin üzerine karnima denk gelmedi allahdan sen de kendini takip et kanama agri sancı olacak mi çok dayanamayacagin kadar şiddetli sancılar olursa hemen doktora görün tekrar gecmis olsun kuzum insallah sağlıkla alırsın bebeğini kucagina

Tüm sayfalar yüklendi.