Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamzenur tarafından oluşturulan Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,002 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kaynana elti ile sorunu olan kosun dertleselim mi ?
Konbuyu başlatan Gamzenur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hayatim benimkiler Diyarbakır da ben İstanbul dayım en son 10yil önce gittim giderken uçak biletimi gidiş dönüş alıyorum 🤣zaten kavga edemezler aynı dili konuşamıyoruz Allah var gittiğimde turist gibi davranıyorlar bana yedirir gezdirir dönerken den erzak koyarlar en iyi akraba uzak akraba bu arada 7gorumce 3elti 2kaynanam var
Oh ne güzelmiş bnm kide çok uzakta bir alt katta 😀😀

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Kaynana elti ile bası belada olan kimler bakalım
Benimde eltim yok ama kaynanamla derdim büyük. Eşim uzman çavuş suriyede görev yapıyor. Hamile halimle bana yapmadığı kalmıyor. Evin tüm yemek temizlik çamaşır bulaşık benim üstüme biyerim ağrıyor diyince hemen bende gördüm nevar diyor tinlamiyor yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kaynana elti ile bası belada olan kimler bakalım
Suanlik eltim yok olsada o nasıl olursa öyle olurum sanırım görümcem de yok Kaynanam da vefat etmiş rabbim mekanını cennet etsin bende suanlik durumlar böyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suanlik eltim yok olsada o nasıl olursa öyle olurum sanırım görümcem de yok Kaynanam da vefat etmiş rabbim mekanını cennet etsin bende suanlik durumlar böyle
Ama elti konusu açılan postlarw direk bakıyorum acaba nasıl eltilik vs diye merak sarıyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benimde eltim yok ama kaynanamla derdim büyük. Eşim uzman çavuş suriyede görev yapıyor. Hamile halimle bana yapmadığı kalmıyor. Evin tüm yemek temizlik çamaşır bulaşık benim üstüme biyerim ağrıyor diyince hemen bende gördüm nevar diyor tinlamiyor yani
Bu uzman analarından çektiğimiz ne bizim 😂

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Aboyy vallahi bn simdide eltim ara bozmaya ugrasuo kaynanmla cok kurnaz nbcani sasti cekemio beni cocum olcak diye kendi cocu varya benim olmasini istemio cunku kendi cocunun tek sevilmesini istio kiskanc kopek
Şükür anladın 😄😄 daha önce bir post açmıştın eltim beni her işe cagiriyo diye senn o kişisin galiba 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.