Kaynana sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaynana sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,061 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana sorunu
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Valla karnımdaki sinir hastası olacak
Kız valla iyiki se
İşlerine geleni yapıyor lar canım benim ki bana hiç haber vermez gelirken pat gelir evide dağınık görünce adımı çıkarttı düşün yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabiki bilerek yapıyor lar
Cnm hiç kusura bakmasın o saate gelinmez ev sagınık olur insan gecelik giyer patafatsız

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Darısı da bana inşallah bende de öyle bir tane daha eltim var ona karışmaz lar benim herşeyime karışırlar

Hiç deme kendi kızları olunca ağlayıp sızlıyor lar
Benim eltimede karışan görüşen olmaz neden hem parası bol hem kocası disli karistirtmaz kimseyi öyle ama bana gelince ben her islerine kosarim bir allah razi olsun demez daha da laf sokar mesela kurban da sabahın köründe eltim anasının evine gitti daha bizim kurbanlar kesilmeden akşama kadar gelmedi herşeyi ile ben ilgilenmek zorunda kaldım zaten hamileyim zor geciyo hamilelik 3 de çocuk geberdim valla yaaa bunu ben yapmış olsaydım kırk laf ederlerdi ama o yapınca kimse ağzını acmadi

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim eltimede karışan görüşen olmaz neden hem parası bol hem kocası disli karistirtmaz kimseyi öyle ama bana gelince ben her islerine kosarim bir allah razi olsun demez daha da laf sokar mesela kurban da sabahın köründe eltim anasının evine gitti daha bizim kurbanlar kesilmeden akşama kadar gelmedi herşeyi ile ben ilgilenmek zorunda kaldım zaten hamileyim zor geciyo hamilelik 3 de çocuk geberdim valla yaaa bunu ben yapmış olsaydım kırk laf ederlerdi ama o yapınca kimse ağzını acmadi
Para pul değil kocan olcak benimki gibi anam haklı derse çok karisanin olur kaynanam yatak odama girmek istedi izin vermedim apartmanda bağıra bağıra gitti kocam sesini bile çıkarmadı ben suçlu oldum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Para pul değil kocan olcak benimki gibi anam haklı derse çok karisanin olur kaynanam yatak odama girmek istedi izin vermedim apartmanda bağıra bağıra gitti kocam sesini bile çıkarmadı ben suçlu oldum
Acaba ne yapacakmış yatak odanda ne işi varmış orası senin mahremin kıyafetinde olabilir çamaşırın da özel bişeyinde

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Acaba ne yapacakmış yatak odanda ne işi varmış orası senin mahremin kıyafetinde olabilir çamaşırın da özel bişeyinde
Kocam tek erkek 36 yaşında kaynanamda beraber oturmak istiyor bende kabul etmiyorm beraber otursam 3 elti olacak başımda nasıl dayanım o yüzden her geldiğinde her ona gittiğimde bana her lafı sayar en son bebege 18 yıllık yünden yorgan yapmak istedi kabul etmedim diye salak aptal neler neler saydı üst katında ev boşalmış oturmadm diye babamın evine ağlayarak gittim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kocam tek erkek 36 yaşında kaynanamda beraber oturmak istiyor bende kabul etmiyorm beraber otursam 3 elti olacak başımda nasıl dayanım o yüzden her geldiğinde her ona gittiğimde bana her lafı sayar en son bebege 18 yıllık yünden yorgan yapmak istedi kabul etmedim diye salak aptal neler neler saydı üst katında ev boşalmış oturmadm diye babamın evine ağlayarak gittim
Allah ıslah etsin ne diyeyim yapsaydı atardın çöpe çocuğuna mı kullanacaksın sanki

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynı beni anlattın ya işte kocalarimiz dişli değil o yüzden hep eziliyoruz kaynana da bildiğini yapıyor nasıl olsa oğlu birşey demiyor diye

Kız valla iyiki se

Cnm hiç kusura bakmasın o saate gelinmez ev sagınık olur insan gecelik giyer patafatsız
Gel onlara anlat ya ölünce rahat ederim ben anca ama o daha beni öldürür

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ya bebek hasta olursa az bi zaman degil Allah göstermesin ciltleri hassas oluyo
Kocan koca olacak yapsa bile evime koymam dedim şuan konuşmuyoruz ama kızlarıyla kocamı bana ve aileme karşı dolduruyorlar bende dua ediyorm Allah'ım öyle dert versin onlara baslarini kaldiramasinlar

Aynı beni anlattın ya işte kocalarimiz dişli değil o yüzden hep eziliyoruz kaynana da bildiğini yapıyor nasıl olsa oğlu birşey demiyor diye

Gel onlara anlat ya ölünce rahat ederim ben anca ama o daha beni öldürür
Bilerek geliyorlar denetlemeye benim gorumcemde yapıyor aynısını kendi kadinligini övüyor yok kömür taşıdım yok kaynanamın evini temizledim açık aramaya geliyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar