Kaynana sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaynana sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,001 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana sorunu
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Abrk

Kayıtlı Üye
rank
Sabah saat 10 da haber etmiyorlar geldiler bende banyodaydım eşim dedi annem gil kapı önünde hamileyim nasıl banyodan çıktım giyindim bir haber etmiyorlar pazar günü insan evde rahat bide dün evi boyattık yorgunluktan ölüyorduk böyle ler ne yapacam sinir olsam karnımdaki anlyor o yüzden ses etmedim
Hiç acele etmeseydin belki biraz utanirlardi bornozla ciksaydin karşısına insanın evine tatil günü o saatte gelinilir mi benimde kaynanamla aram iyi değil ama eşimden Allah razı olsun bir kere ezdirmedi beni onlara evimden uzak durun huzurumu bozmayın der onlara kaynanam beni istememişti hala istemiyo kiskaniuo cekemiyo aramaz sormaz hamilelikleri mide bile kapımı çalmadı hiç bende aramam sormam gitmem hiç aslında kocada bitiyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hiç acele etmeseydin belki biraz utanirlardi bornozla ciksaydin karşısına insanın evine tatil günü o saatte gelinilir mi benimde kaynanamla aram iyi değil ama eşimden Allah razı olsun bir kere ezdirmedi beni onlara evimden uzak durun huzurumu bozmayın der onlara kaynanam beni istememişti hala istemiyo kiskaniuo cekemiyo aramaz sormaz hamilelikleri mide bile kapımı çalmadı hiç bende aramam sormam gitmem hiç aslında kocada bitiyor
Eşimde bazen şaşırıyor tava yavaş adam oluyor cnm zaten halim yok sabah erken kalktım

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn eden bulur elbet ya er ya geç bana kim ne yasattiysa aynısını yaşasın insallah
Amin inşallah canım benim kaynanamin kızları çekiyor ama kadın anlamıyor gorumcemle bir hamile kaldik kaynanam bana dediği laf su çok çok ölür bebeğimle ilgili ve gorumcemin bebeği öldü aylık doğum yaptı düşün yani benim hamileliğim devam ediyor şuan çok şükür göze batiyorum çocuğs birşey olsa üzülmez Düşün yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşimde bazen şaşırıyor tava yavaş adam oluyor cnm zaten halim yok sabah erken kalktım
Yok canım aynı olur benimki de değişti diyorum ama anasını görene kadar kulağına laf değdiğini an bitti

Hiç deme bana göre kocadan bitiyor herşey bazen iyiki kızım yok diyorum
Valla kocaninda senden yana olması lazım bu durumda ama işte canım

Kızlar bence kaynananızla olan problemleri eşinize yansıtıp huzurunuzu bozmayın eşinize annenle olan problem beni ilgilendirir diyin ve kaynananıza hesap sorun oğluna değil ben öyle yaptım daha bir yıllık evliyim bende eşime annen ve kardeşlerinden rahatsız olduğum konular var sen karışma ben çözeceğim dedim eşim bugüne kadar asla beni ezdirmedi hep savunur onlara karşı ama anneside Görümcelerimde evimize aldığımız en ufak şeyin fiyatına kadar sorgulardı yakın oturmak isterdi en son ben aradım kaynanamı bir yılın zehrini kustum ve ogünden sonra hiç tlfn konuşmam olmadı görüşmüyorum sadece 2 3 ayda bir torununu görsün diye oğlumu götürüyorum misafir gibi geri evime geliyorum oğlum evlendi değişti gelmiyor sözünü çok kullandı bana tlfnda ben mi izin vermiyorum gündüz ne bok yiyor senin oğlun ben izin vermiyorsam gelmek isteyen adam benden habersiz gelir 66 yaşında kadınsın kendine gel diye bagırdığımı hatırlıyorum ve hepsini eşime kaynanamla konuştuktan sonra anlattım iyi yaptın dedi mesafeliyiz sadece sabır edin eşinizi arada bırakıp bunaltmayın et tırnaktan ayrılmaz ailesi sonuçta bizimde çocuklarımız var empati kurun mesafenizi koyun eşiniz zamanla akıllanacaktır sadece birbirinizi yormayın bebeğinizi düşünün 😘😘
Canım benim esimde zamanında annesinden yanaydı ama yaşayıp herşeyi görünce artık benden yana ve beni onlara karşı koruyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım benim kaynanamin kızları çekiyor ama kadın anlamıyor gorumcemle bir hamile kaldik kaynanam bana dediği laf su çok çok ölür bebeğimle ilgili ve gorumcemin bebeği öldü aylık doğum yaptı düşün yani benim hamileliğim devam ediyor şuan çok şükür göze batiyorum çocuğs birşey olsa üzülmez Düşün yani

Yok canım aynı olur benimki de değişti diyorum ama anasını görene kadar kulağına laf değdiğini an bitti
Evi ayırdım biraz rahatım

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank

Aynen valla anlamazlar neyin ne olduğunu bana bir büyük gorumcem hariç kaynimda çok.çektirdi küçük gorumcemde kaynim in yuvası bozulmak üzere ama kimseye bişey demiyolar ben goruyo biliyorum herşeyi küçük gorumceme gelince bana en çok da o.çektirdi evimiz yakındı karşı karşıya oturduk 1.5 yıl etmediği kalmadı ama bende çok beddua ettim ona sonra ikinci çocuğa hamile kaldı o kızı ölümler den döndü kimse de düşünüp demedi ki biz bu geline ettik de ondan çekiyoruz böyle demedi kaynanam da daha beter 10 yıl oldu hala bir karisma cabalarinda kendi de kayinbabamda hasta bir ayakları hastaneden cikmiyo daha da dusunmuyo kendi bildiğini okumaya devam ediyo

Abrk

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin hamileliği bir olmuyor benimde çok zor geçiyor hamileliğim anamdan emdigim burnumdan geldi bide kaynana ile uğraşamam aç susuz yattım da bı kere arayıp ne yapıyorsun nasılsın demedi 9 ay oldu bebeği görmeye gelsin 9 ay daha bekle diyeceğim zamanla eşler afet değer veriyorsa annelerine ezdirmez zamanla düzelir ezdirdigine bile pişman olur

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin hamileliği bir olmuyor benimde çok zor geçiyor hamileliğim anamdan emdigim burnumdan geldi bide kaynana ile uğraşamam aç susuz yattım da bı kere arayıp ne yapıyorsun nasılsın demedi 9 ay oldu bebeği görmeye gelsin 9 ay daha bekle diyeceğim zamanla eşler afet değer veriyorsa annelerine ezdirmez zamanla düzelir ezdirdigine bile pişman olur
Bi anlasam

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla anlamazlar neyin ne olduğunu bana bir büyük gorumcem hariç kaynimda çok.çektirdi küçük gorumcemde kaynim in yuvası bozulmak üzere ama kimseye bişey demiyolar ben goruyo biliyorum herşeyi küçük gorumceme gelince bana en çok da o.çektirdi evimiz yakındı karşı karşıya oturduk 1.5 yıl etmediği kalmadı ama bende çok beddua ettim ona sonra ikinci çocuğa hamile kaldı o kızı ölümler den döndü kimse de düşünüp demedi ki biz bu geline ettik de ondan çekiyoruz böyle demedi kaynanam da daha beter 10 yıl oldu hala bir karisma cabalarinda kendi de kayinbabamda hasta bir ayakları hastaneden cikmiyo daha da dusunmuyo kendi bildiğini okumaya devam ediy

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar