Sorum var Kaynana ve bebek aç demesi 🤮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kaynana ve bebek aç demesi 🤮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,252 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana ve bebek aç demesi 🤮
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bebeğim öyle şişko değil diye demedigi kalmadı 4 aydır psikolojimle oynuyor resmen onun yüzünden bebeğime mama verdim ara ara şuan öyle düzensiz ki mememi tutmaz oldu . Gelişimi iyi şükür Rabbime ama anlamıyor diyorum yaa Allah aşkına teyze ya Allah korusun bir sorunu olsaydı ya yeter zayıf deme zayıfsa benm bebeğim yani 😭 çıldıracam sırf kötü gelin demesinler diye susuyorum eşime de kıyamıyorum .
Bende öyleydim ama olan bize oluyor üzülme mamadan çok göğsünü ver sen canım üzülmen bebeği ve sütü de etkiler ayrıca çoğu şeye de eşimiz için susuyoruz be

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Canimm ah ah bende sabırlıym ne yazık ki ve benimki de aynıydı zorla süt verdi icmedi oğlum öyle anldi aç olsa 2.5 sne emmezdi bir ara kusuyordu sütün yaramıyor dedi doktora gttn hiç bişi yok dedi oğlum ayına göre bayağı kiloluydu masallah hepsi aynı yaaa oyy
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiydi bu 😀😀😀

Yalnız değilsin 😀😀😀😀😀
Kusuyor bebeğim tok olduğu için altına düzenli yapıyor ama kadın delirtti beni bazen diyorum keşke uzakta olsam yorum yapamasalae el kadar bebeğime bıktım gercekten zayıf diye diye bebeğim kilo almıyor göz var üstünde sürekli

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
İşte bu saçların beyazlamasına sebep kızzzz orta yolu nasıl bıldunuz peki 🫣
Bulduk sonunda vAlla onlar yokken bildiğimi yapıyorsm vAlla 😀😀 kız herşeye bilmiyormusum gibi davraniyorlardi oğlum 6 yaşında arada hasta olur nasıl hasta oldu niye oldu Amman soğukta çıkmayın vs vs

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bebeğim 4.ayinda ve kaynanam bebeğim dünyaya geldiğinden beridir bu çocuk aç bu çocuk aç diye diye en son bagiracam çığlığım şehri inletecek 🤣🤣🤣🤣 bı tek benim kaynanami böyle diyor acaba🤮🤔🤔 aç demedigi anda da bebeğin sesi azıcık çıksa bu çocuk hasta diyor delirecem cidden bazen kendimi tutuyorum herhalde aşırı sabirliyim yerimde kim olsa cekicen olurdu 🤣🤣🤣
bu benim anem😂

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleydim ama olan bize oluyor üzülme mamadan çok göğsünü ver sen canım üzülmen bebeği ve sütü de etkiler ayrıca çoğu şeye de eşimiz için susuyoruz be
Ara ara diyorum senin annen bebeğine resmen engelli muamelesi yapıyor yeter yani bıktım diyom valla

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kusuyor bebeğim tok olduğu için altına düzenli yapıyor ama kadın delirtti beni bazen diyorum keşke uzakta olsam yorum yapamasalae el kadar bebeğime bıktım gercekten zayıf diye diye bebeğim kilo almıyor göz var üstünde sürekli
Dediğin olabilir bak katılıyorum ve güzel bezini de dolduruyormus yeter masallah daha ne olsun dayımın kzi da mamayla büyüdü emmesi sade tek göğüs bir ay zayıftı hala da öyle ama kaldırınca ağırdı kemikleri iriydi ammann faydasi da dokunmasın zararı da uzak olsa daha iyi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bulduk sonunda vAlla onlar yokken bildiğimi yapıyorsm vAlla 😀😀 kız herşeye bilmiyormusum gibi davraniyorlardi oğlum 6 yaşında arada hasta olur nasıl hasta oldu niye oldu Amman soğukta çıkmayın vs vs
Allah sana sabır versin valla kaynanam diğer gelinlerine der çocuk bu tabi hasta olacak önemli olan hastalığın geçmesi için çare aramak

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ara ara diyorum senin annen bebeğine resmen engelli muamelesi yapıyor yeter yani bıktım diyom valla
İyi diyorsun bende eşime kızardım annen hep karışıyor die vAlla ama herkesin düzeni farklı ben evde alistrdim okul olsa da olmsa da 9 da yatar oraya gttimi 11 12 de gece

Allah sana sabır versin valla kaynanam diğer gelinlerine der çocuk bu tabi hasta olacak önemli olan hastalığın geçmesi için çare aramak
İyi bari canım buna sevindim gerçekten vAlla ben ilk gelinim ilk torun birde iki kaynım Bekar ama onlar olsa da uzakta olurlar bn hep yakindaaa

Oyoyyyyyy 🫣 Benim ilk çocuk birkaç güne ben de tecrübe edicem 🤭
İlk çocuk işte bende çok bir şey bilmiyordum belki de ondan hep karışıyordu

Oyoyyyyyy 🫣 Benim ilk çocuk birkaç güne ben de tecrübe edicem 🤭
İlk çocuk işte bende çok bir şey bilmiyordum belki de ondan hep karışıyordu

Tüm sayfalar yüklendi.