Sorum var Kaynana ve bebek aç demesi 🤮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kaynana ve bebek aç demesi 🤮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,334 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana ve bebek aç demesi 🤮
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜
Bebeğim 4.ayinda ve kaynanam bebeğim dünyaya geldiğinden beridir bu çocuk aç bu çocuk aç diye diye en son bagiracam çığlığım şehri inletecek 🤣🤣🤣🤣 bı tek benim kaynanami böyle diyor acaba🤮🤔🤔 aç demedigi anda da bebeğin sesi azıcık çıksa bu çocuk hasta diyor delirecem cidden bazen kendimi tutuyorum herhalde aşırı sabirliyim yerimde kim olsa cekicen olurdu 🤣🤣🤣
Kaynanaların tamamının genel özelliği bu kuzum yıllar içerisinde sürekli aynı guncelleme geliyor bunlara kapat ağzını gitsin sıkma canını sen düşüneceğine o düşünsün 😂😂🤣

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
He ya 😀 demin de Sümeyra nin postta yazmıştık 😀 seninki nasıldı canım ? Kız benimki aslında dünya iyisi ama bazen işte değişik yol sütün yaramıyor yok sütün az kalın giydirme erkek çocuk sevmez diodu onun ilk torun benim ilk çocuk ince de giydirince ay donmus çocuk diodu 😀
Dünya iyisi kaynana yok yer yüzünden geçmişten gelen çocukluktan her kadına aşılanmış kaynanalik duyguları var 🤣🤣

Bebeğim 4.ayinda ve kaynanam bebeğim dünyaya geldiğinden beridir bu çocuk aç bu çocuk aç diye diye en son bagiracam çığlığım şehri inletecek 🤣🤣🤣🤣 bı tek benim kaynanami böyle diyor acaba🤮🤔🤔 aç demedigi anda da bebeğin sesi azıcık çıksa bu çocuk hasta diyor delirecem cidden bazen kendimi tutuyorum herhalde aşırı sabirliyim yerimde kim olsa cekicen olurdu 🤣🤣🤣
😀😀Bnm kaynana değilde eltiler öyleydi cadılar sonunda mama aldım içmed yani çok bilmşler yaaa

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Dünya iyisi kaynana yok yer yüzünden geçmişten gelen çocukluktan her kadına aşılanmış kaynanalik duyguları var 🤣🤣
Anladım canım aynen öyle 😀😀 kız Allah bilir biz nasıl olacağız 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😀😀Bnm kaynana değilde eltiler öyleydi cadılar sonunda mama aldım içmed yani çok bilmşler yaaa
Ah çok şükür görümcem yokk

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bir kaynana vakkasi daha

Kaynana konusu duyunca bu aralar saçlarım diken diken oluyor canım 🤭🤣🤣
🤯🤯🤯🤯

Kaynana olunmaz kaynana dogulur brnimki yeryüzünde değil dünyada onuda geç bütün gezenlerde bir tane

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar