Sorum var Kaynana ve bebek aç demesi 🤮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kaynana ve bebek aç demesi 🤮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,326 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana ve bebek aç demesi 🤮
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 4.ayinda ve kaynanam bebeğim dünyaya geldiğinden beridir bu çocuk aç bu çocuk aç diye diye en son bagiracam çığlığım şehri inletecek 🤣🤣🤣🤣 bı tek benim kaynanami böyle diyor acaba🤮🤔🤔 aç demedigi anda da bebeğin sesi azıcık çıksa bu çocuk hasta diyor delirecem cidden bazen kendimi tutuyorum herhalde aşırı sabirliyim yerimde kim olsa cekicen olurdu 🤣🤣🤣
Çok sukur benim kaynanam uzakta yaşiyor o yönden şansliyim,🙃

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yaa masallah Allah yardım etsin bizm ikisi de uzakta isteseler de çok gidemezler biz burda yakınız
🫣 bizim de tam tersi zıt yönlerdeyiz kayınlarımla onlar ikisi ankaranın bir ucu biz diğer ucundayız aslında kayınvalidem köyden gelince onlara gitmesi daha kolay olur ama bize gelmek istiyor çünkü diğer gelinlerinde pek huzuru olmuyor gıcıklar her şeyi konuşuyorlar ona da hak veriyorum ama bizde olunca 5 gün dolunca gözüme batıyor sen şöyle rahatsın böyle rahatsın bizde şöyleydi böyleydi diye diye sinirlerimi bozuyor yoksa iyiyiz aslında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnan ben çok geriliyorum çocuk yemek görünce ağzını kilitliyor ya ve gerginliğim üzüntüm tüm eve yansıyor birde 7 yaşında kızım var onunda kardeşi kıskanma sorunu var bilmiyorum hiç iyi değilim 😔
Ah kuzum ya 😔 evin ayrı değil mi

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 4.ayinda ve kaynanam bebeğim dünyaya geldiğinden beridir bu çocuk aç bu çocuk aç diye diye en son bagiracam çığlığım şehri inletecek 🤣🤣🤣🤣 bı tek benim kaynanami böyle diyor acaba🤮🤔🤔 aç demedigi anda da bebeğin sesi azıcık çıksa bu çocuk hasta diyor delirecem cidden bazen kendimi tutuyorum herhalde aşırı sabirliyim yerimde kim olsa cekicen olurdu 🤣🤣🤣
Aynı canım aynı hepsi. Benimkide sık sık ağlıyor diye bu çocuğun ağzında pamukçuk var toz şekeri bastırarak sürüp kanatalım ağzını geçer diyordu. Gazı varmış meğer çocuğun. Yaptırmadım çok şükür

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
🫣 bizim de tam tersi zıt yönlerdeyiz kayınlarımla onlar ikisi ankaranın bir ucu biz diğer ucundayız aslında kayınvalidem köyden gelince onlara gitmesi daha kolay olur ama bize gelmek istiyor çünkü diğer gelinlerinde pek huzuru olmuyor gıcıklar her şeyi konuşuyorlar ona da hak veriyorum ama bizde olunca 5 gün dolunca gözüme batıyor sen şöyle rahatsın böyle rahatsın bizde şöyleydi böyleydi diye diye sinirlerimi bozuyor yoksa iyiyiz aslında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah kuzum ya 😔 evin ayrı değil mi
Kız işte kaynanalar hep öyle değişikler gerçekten desene size çok geliyor oğluna bayagi düşkün öbürleri fena o zmn gelinler yani ama ne yapalım o devirle o zmn ki anlayış böyle değildi biz ne yapalım 😀

Tüm sayfalar yüklendi.