Sorum var Kaynana ve bebek aç demesi 🤮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kaynana ve bebek aç demesi 🤮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,254 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana ve bebek aç demesi 🤮
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 4.ayinda ve kaynanam bebeğim dünyaya geldiğinden beridir bu çocuk aç bu çocuk aç diye diye en son bagiracam çığlığım şehri inletecek 🤣🤣🤣🤣 bı tek benim kaynanami böyle diyor acaba🤮🤔🤔 aç demedigi anda da bebeğin sesi azıcık çıksa bu çocuk hasta diyor delirecem cidden bazen kendimi tutuyorum herhalde aşırı sabirliyim yerimde kim olsa cekicen olurdu 🤣🤣🤣
Bi tek ben mi verebiliyorum cevabını anliyamadim burda herkes aynı dertten yanmış cevabını neden veremiyosnuz

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İyi diyorsun bende eşime kızardım annen hep karışıyor die vAlla ama herkesin düzeni farklı ben evde alistrdim okul olsa da olmsa da 9 da yatar oraya gttimi 11 12 de gece
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi bari canım buna sevindim gerçekten vAlla ben ilk gelinim ilk torun birde iki kaynım Bekar ama onlar olsa da uzakta olurlar bn hep yakindaaa

İlk çocuk işte bende çok bir şey bilmiyordum belki de ondan hep karışıyordu

İlk çocuk işte bende çok bir şey bilmiyordum belki de ondan hep karışıyordu
Ben de son gelinim ve maalesef kocam en gözde çocuğu 😥 köyde yaşıyorlar buraya gelirler diye ödüm kopuyor 🤣🤣🤣🤣

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim öyle şişko değil diye demedigi kalmadı 4 aydır psikolojimle oynuyor resmen onun yüzünden bebeğime mama verdim ara ara şuan öyle düzensiz ki mememi tutmaz oldu . Gelişimi iyi şükür Rabbime ama anlamıyor diyorum yaa Allah aşkına teyze ya Allah korusun bir sorunu olsaydı ya yeter zayıf deme zayıfsa benm bebeğim yani 😭 çıldıracam sırf kötü gelin demesinler diye susuyorum eşime de kıyamıyorum .
Eşinle konuştun mu canım annen böyle yapıyor ben üzülüyorum gibisinden ne tepki veriyor

Tüm sayfalar yüklendi.