Kızlaaaarrr🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Kızlaaaarrr🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,112 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlaaaarrr🥺🥺
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum öncelikle hayırlı olsun bende hemsireyim özel hastanede test çubuğuna baktım hamilesin gözün aydın dert sıkıntı etme aynn peş peşe büyürler sonradan iyki dogurmusum dersin rabbim kucağında göstersin sevindim vallahi benimde 2 aya kadar doğumum var eşim ve ben bebeğim doğduktan sonra 4 ,5 aylık olunca bizde ikinciyi istiyoz kardeş gibi büyürler hem allhim sabrını veriyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum öncelikle hayırlı olsun bende hemsireyim özel hastanede test çubuğuna baktım hamilesin gözün aydın dert sıkıntı etme aynn peş peşe büyürler sonradan iyki dogurmusum dersin rabbim kucağında göstersin sevindim vallahi benimde 2 aya kadar doğumum var eşim ve ben bebeğim doğduktan sonra 4 ,5 aylık olunca bizde ikinciyi istiyoz kardeş gibi büyürler hem allhim sabrını veriyor
Kız nasıl korkmuyor musun 😂😂ben 40 çıksın direk sprial taktıracam hemen gebe kalırım diye korkuyorum 😂😂

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin kaçıncı çocuk bu canm benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin küçüğü kaç aylıktı ki?
3 çocuk olacak soylerken bile inanmıyorum 2 yaşında kızım ve 3 aylık kız bebeğim var 🤷

Gozun aydın canm Allah saglikla kucagina aldrsın diger bebegine arkadas geliyor harikaa 🤗
harika mii yaa valla nasıl yaparım bilmiyorum ki ikisiyle zor bas ediyorum bakalım sonum ne olacak

Sen ciddi olamazsın 😳😳😳😳kuzum deme ya daha bebeğin çok küçük 😖

Kız kuzum yoksa sen bilerek mi korunmadın🤩iştahlı gordum seni vala 5 e kadar gidersin sen😅tuhh ya hamileyken emzirmeyi de keseceksin 😔
yok kız bilerk değil süt korur sandım yeni kırkım bitmişti ne bileyim hemen hamile kalacam ben en az 5 yıl yapmam diyordum

A aaaaaa hayırlı olsun yeni doğum yapmıştın diye hatırlıyorum
evet 3 aylık bebeğim ama kan vericem yarın net belli olsun da bari

Ayy canm hayırlısı.Demək olurmuş.Bəndə güvənib korunmuyum
Amma daha dikkatli olmamız gərəkirmiş
aynen öyle bende bilseydim korunurdum

canımsın canımmmm🥰😘😘tamda ablam gibi konuşmuşsun bugün ilk ona söyledim aynı cümleleri kurdunuz yaa bende onunla konuştum rahatladım biraz oda dedi ileride iyikide yapmışım diyeceksin hep böyle küçük kalmiyacaklar büyüyecekler sohbet ediceksiniz arkadaş gibi olucaksiniz diyordu 23 yaşında 3 çocuk annesi olucam masallaahhh 🧿😂😂

Son düzenleme:

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kız nasıl korkmuyor musun 😂😂ben 40 çıksın direk sprial taktıracam hemen gebe kalırım diye korkuyorum 😂😂
Yok kuzum korkmuyorum yaşım gençken dogurum daha iyi işte belli yaştan sonra sıkıntı istemiyosan taktir kuzum 😘😘😘🤲🤲🌍🌍😍😍🥰🥰❤️🙏hem benim bundan sonra ki doğumların sıkıntı doktor dedi eşimle bende kan uyuşmazlığı var 2 ve 3 çocuk sıkıntı olur dedi devamlı iğne vurunman lazımmış belkide olmuyabilir mis bilmiyom hayırlısı olsun hakkımızda balım sen daha iyisin demi kayracik nasil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok kuzum korkmuyorum yaşım gençken dogurum daha iyi işte belli yaştan sonra sıkıntı istemiyosan taktir kuzum 😘😘😘🤲🤲🌍🌍😍😍🥰🥰❤️🙏hem benim bundan sonra ki doğumların sıkıntı doktor dedi eşimle bende kan uyuşmazlığı var 2 ve 3 çocuk sıkıntı olur dedi devamlı iğne vurunman lazımmış belkide olmuyabilir mis bilmiyom hayırlısı olsun hakkımızda balım sen daha iyisin demi kayracik nasil
Doğrudur balım rabbim nasip etsin inşallah dayanma gücü de veriyor sonradan. Şükür iyiyiz kuzum

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
kızlar kaç gündür midem bulanıyor çok az önce başım dönüp gözlerim karardi hemen gidip idrar testi aldım pozitif çıktı 🥺🥺🥺
Canım eger miniğim varsa hamileysen yapacak bir şey yok 😍 ama idrar testine ben güvenmiyorum bazen hamile olmasan bile pozitif sonuçlar elde edebiliyorsun kan testi yaptır derim ben çünkü ben şahsen kan testinde doktor hamilesin diyene kadar inanmiodum hamile olduğuma stres yapma hakkında hayırlısı nyse o olsun 🤲 vardır Rabbimin de bir bildiği

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
kızlar kaç gündür midem bulanıyor çok az önce başım dönüp gözlerim karardi hemen gidip idrar testi aldım pozitif çıktı 🥺🥺🥺
Evet ilk zamanlar senin için çok zor olacak ama rabbim vermiş sağlıklı olsun ins ikiz gibi buyutursun. Büyüyünce çok güzel olur ama bı hamlede ikiside buyur çıkar Rabbim büyük hiç üzülme hayırlı olsun canim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım eger miniğim varsa hamileysen yapacak bir şey yok 😍 ama idrar testine ben güvenmiyorum bazen hamile olmasan bile pozitif sonuçlar elde edebiliyorsun kan testi yaptır derim ben çünkü ben şahsen kan testinde doktor hamilesin diyene kadar inanmiodum hamile olduğuma stres yapma hakkında hayırlısı nyse o olsun 🤲 vardır Rabbimin de bir bildiği
evet birazdan kan vericem

Evet ilk zamanlar senin için çok zor olacak ama rabbim vermiş sağlıklı olsun ins ikiz gibi buyutursun. Büyüyünce çok güzel olur ama bı hamlede ikiside buyur çıkar Rabbim büyük hiç üzülme hayırlı olsun canim
amin inşallah Allah razı olsun canım 😍😍

Bebegin bildigim kadariyla cok kücuk Allah yardimcin olsun saglikla dogsun insalllah senin icin biraz zor olur ama büyuyunce ikiz gibi olurlar
evet ilişkiden 20 gün sonra yaptım idrar testi
evet esimde diyor ikiz gibi büyüyecekler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar