Kızlar 37 haftalık hamileyim kız dediydi doktor bugün erkek dedi öyle olan varmı acaba sinirlerim bozuldu.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲 tarafından oluşturulan Kızlar 37 haftalık hamileyim kız dediydi doktor bugün erkek dedi öyle olan varmı acaba sinirlerim bozuldu. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,515 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 37 haftalık hamileyim kız dediydi doktor bugün erkek dedi öyle olan varmı acaba sinirlerim bozuldu.
Konbuyu başlatan 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine
Ne sıklıkla kontrole gittiniz acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yine senin iyi esimin kuzeni dogumdan sonra erkek bekledigi bebeginin kiz oldugunu ogrendi doktor dahi şok oldu 😂
☺️☺️Evet onaa bakılırsa aynen bide yine açık bir kapı var 👍🏻👍🏻

Vallahi şaka gibi. 37 haftaya kadar nasıl netleştirememiş hayret ettim dogrusu
😅😅Bende sokkk ama artık doğumu bekliycez bende pek inanmadım üzüldüğün hazırlığını hep kız diye yaptım 😭😭

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
37.haftada tüm hazırlıklar bitmiş oluyor. Rabbim günaha girmek istemem gelen başımızın tacı sadece insan şok olur.benjm de oğlum var herkes erkek diyor göbeğin duruşundan doktor kiz dedi ve ben de kız için aşırı heyecanlıyım. Her kontrolde değişir mi diye garip oluyorum. Bi sürü de pembişler aldım. yaşadıgin garip bi durum . Ama yine doğuma kadar bekle bakarsın kız doğar. Sağlıklı olsunlar da farketmiyo zaten. Hayırla gelsinler inşallah

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
☺️☺️Evet onaa bakılırsa aynen bide yine açık bir kapı var 👍🏻👍🏻

😅😅Bende sokkk ama artık doğumu bekliycez bende pek inanmadım üzüldüğün hazırlığını hep kız diye yaptım 😭😭
Hayırlısı olsun inşallah 😀

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oğlum 9 ay boyunca sırtı dönüktü ne yapılsa dönmüyordu ama doktor 6 aylıkken sırtındaki kemikten bu erkek dedi hatta doğuma kadar doktor ya erkek olmasa supriz yapio kız doğsa dedi bende sağlıklı olsun farketmez dedim ama doğru bildi genelde cinsiyet belli olmazsa sırtındaki kemikten anlıyor doktorlar cinsiyeti

Benimde oğlum 9 ay boyunca sırtı dönüktü ne yapılsa dönmüyordu ama doktor 6 aylıkken sırtındaki kemikten bu erkek dedi hatta doğuma kadar doktor ya erkek olmasa supriz yapio kız doğsa dedi bende sağlıklı olsun farketmez dedim ama doğru bildi genelde cinsiyet belli olmazsa sırtındaki kemikten anlıyor doktorlar cinsiyeti
canım benim bebişte sırtı dönük ama kemik yapısına bile bakmıyor soruyorum net bişey söyleyemem diyip geçiyor bu ayın 23 de kontrolüm var yine bişey demezse artık sürpriz olacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar