Kızlar 37 haftalık hamileyim kız dediydi doktor bugün erkek dedi öyle olan varmı acaba sinirlerim bozuldu.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲 tarafından oluşturulan Kızlar 37 haftalık hamileyim kız dediydi doktor bugün erkek dedi öyle olan varmı acaba sinirlerim bozuldu. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,521 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 37 haftalık hamileyim kız dediydi doktor bugün erkek dedi öyle olan varmı acaba sinirlerim bozuldu.
Konbuyu başlatan 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine

MIDWİFE

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba, öncelikle umarım inşaAllah bebeklerinizi hayırlısıyla kucaklarınıza alırsınız hepiniz. Kusuruma bakmayın konunuza müdahil oluyorum ancak pandemi döneminde gebelere ulaşmam zorlaştığı için bu mesajı buradan yazıyorum sizlere. Ben ebelik öğrencisiyim ve mezun olabilmem için bitirme tezimi bitirmem gerekiyor. Bunun için de belli sayıda gebeye aşağıda linkini paylaşmış olduğum online anketi doldurtmam gerekiyor.
28 hafta ve üzeri ilk doğumunu yapacak gebelerin anketimi doldurmalarına ihtiyacım var, doldurursanız çok mutlu olurum ve çok çok teşekkür ederim sizlere💐
(anketi dolduranların kişisel bilgileri, mail adresleri vs. bize ulaşmamakta bu konuda bir endişeniz olmasın lütfen)

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37 haftalik hamileyimm kız dedi doktor bugünde tekrar oğlan dedi sinirlerim bozuldu sizdede oldumu böyle bisey
Benimdw basima geldi kizima erkek dediler dogmasina az kala kıyafetlerini mavi aldik doguma gitneden kiz dediler doktora kiyafetlerini mavi aldik diyince guldu camasir suyuna bas beyaz olsun demisti hep mavi ve sari giydi kuzum

Seralingo

Kayıtlı Üye
rank
8
Şunun şurasında doğuma ne kalmış niye net konuşmamış ki

Kızlar 37 haftalik hamileyimm kız dedi doktor bugünde tekrar oğlan dedi sinirlerim bozuldu sizdede oldumu böyle bisey
37 haftada yani ciddi bir süre Bi kaç hafta sonra doğum olacak kesin bişe demesi lazımdı bende 16+4deyim erkek dedi 2 doktora gittim 2 side erkek dedi sonunda böyle olur diye korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.