Kızlar 37 haftalık hamileyim kız dediydi doktor bugün erkek dedi öyle olan varmı acaba sinirlerim bozuldu.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲 tarafından oluşturulan Kızlar 37 haftalık hamileyim kız dediydi doktor bugün erkek dedi öyle olan varmı acaba sinirlerim bozuldu. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,525 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 37 haftalık hamileyim kız dediydi doktor bugün erkek dedi öyle olan varmı acaba sinirlerim bozuldu.
Konbuyu başlatan 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
canım benim bebişte sırtı dönük ama kemik yapısına bile bakmıyor soruyorum net bişey söyleyemem diyip geçiyor bu ayın 23 de kontrolüm var yine bişey demezse artık sürpriz olacak
Doktorlar normalde kolay kolay demiyor cnn bu olayi doktorum bana demisti biz anliyoruz ama demiyoruz yoksa herkez oyle baktirir falan emin olana kadar demiyoriz dedi ama seninde buyukse belli olmazsa soyle sirtindaki kemikten anlasilmiyor mu falan bir bakin de

Doktorlar normalde kolay kolay demiyor cnn bu olayi doktorum bana demisti biz anliyoruz ama demiyoruz yoksa herkez oyle baktirir falan emin olana kadar demiyoriz dedi ama seninde buyukse belli olmazsa soyle sirtindaki kemikten anlasilmiyor mu falan bir bakin de
söyledim canım zaten ona sinir oluyorum ya doktorun dediği net bişey diyemem diye ama eğer bu seferde söylemezse artık sormicam hazırlığımı da ona göre yapicam

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
canım benim bebişte sırtı dönük ama kemik yapısına bile bakmıyor soruyorum net bişey söyleyemem diyip geçiyor bu ayın 23 de kontrolüm var yine bişey demezse artık sürpriz olacak
Benimkinde özelde dediler hatta dedim madem kemikten anlaşılıyor niye demiyorlar bütün doktorlar hepsi biliyor ama bunu herkeze demezler herkez ister öğrenilir diye dedi

Nərmin

Kayıtlı Üye
rank
Ya bendede kafamı karıştırdılar her şey aldık mavili mavili tüm hazırlıklar yapıldı şimdi kız olsa o kara paraya yAzık olcak diyə üzülüyorum başka birşeye değil. İnşAllah yanılmayız 🤲

B

Bir prenses annesi

Guest
Kızlar 37 haftalik hamileyimm kız dedi doktor bugünde tekrar oğlan dedi sinirlerim bozuldu sizdede oldumu böyle bisey
Bende suan 28 haftalik hamleyim. Bir ay once gttim bana dedi eli ayagi yokk bende dedim iyi bakin hocam vardrr yok deei eli ayagi yokkk ..doktorumu hemen degstrdim gttm baska doktra baska doktorda eskk doktrima kkzdj dedi naisl yok dio ya cocugyn eli ayagi varr biraz pitpitlandi ..yani dycgm Allah hepmzn yardmcsi olsun isini artk cok az yapan var hepsi tok yemiss Allah korkusu kalmamiss ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar