Sorum var Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,998 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ne güzel gözün aydın olsun cnm bilerek doğum yapmak kolay olmuştur sanırım cnm cok gecmis olsun sezeryan kesiklerin içinde kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebeliğim boyuncs hepsini kullandım cnm

Denemediğim kalmadı cnm sabaha kadar evi komple gezdim resmen cok sagl kuzum şuan biraz daha iyiyim gece istifar ettim baya sekilde midem ondan sonra rahatladı bel ağrılarım devam ediyor fakat kuzum ama midem rahatladı gi için uzanabiliyorum kuzum

Sagl balım benim daha yeni yeni ağrılarım geçiyor kuzum gece istifar ettim midem rahatladı sabaha kadar da evin içinde döndüm durdum yalancı sancılar mydi bilemedim yediğim birsey mi dokundu hiç anlamadım ama doğum başlayacak olsaydı sanırım şuan da da sancılarım artması gerekiyor Du fakat ben biraz daha iyiyim geceye göre kuzum
Cok sagol cnm bnm bebwgim 8 aylik kesiklerimde iyilesti şükür darisi sizlerin basina hayirlisiyla dogurursunuz insallah

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum valla şuan iyiyim şükür midem kötü sadece
Miden mi.bulaniyor bende hastanede iken fitil vermişlerdi kendi sancım geliyordu ve sürekli o gün içerisinde kustum midem resmen boşalmıştı en son yeşil kusmustum.. doktor açılma hızlı olsun diye çoğu normal doğum yapan kadınlara cola içmelerini istemişti cola açılmayı kolaylaştırıyormus

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Miden mi.bulaniyor bende hastanede iken fitil vermişlerdi kendi sancım geliyordu ve sürekli o gün içerisinde kustum midem resmen boşalmıştı en son yeşil kusmustum.. doktor açılma hızlı olsun diye çoğu normal doğum yapan kadınlara cola içmelerini istemişti cola açılmayı kolaylaştırıyormus
Kuzum ben doğum yapmak istemiyorum henüz daha küçük diye düşünüyorum midem bulanıyor ama ne yersem ve yanıyor acı su geliyor hemen çıkıyor geri uzanamiyorum yanma daha çok oluyor

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Sagl meleğim💖💖

Sagl balım benim inş kolay geçer ya çünkü gebeliğim de çok zor geçti sanada çok geçmiş olsun tatlim çok sagl ❣️

Aynen kuzum çok sagl desteğin için 💖
Rica ederim kuzum 😍

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bir saat önce bende kahverengi sümüksu biraz kana yakın birsey geldi peçeteye omu nişan oluyor bilemedim bende diğerlerinde suyum da kanamam da hiç gelmedi kuzum bilemiyorum şuan belim de gidip gelen çok ağrım var arada kasıklarımda batma ve kasılma oluyor cnm ama belimin ağrısı hepsini bastırıyor yemek ağzıma suremiyorum midem bulanıyor ve yanıyor boş gurultu var idrara çıkıyorum ama acıyor gibi ve su dahi içemiyorum bu ne oluyor anlayamıyorum ağlamaktan helak oldum yaa cnm
Kac haftadasij canim?😥Allah yardimcin olsin doktora ara.

Tüm sayfalar yüklendi.