Sorum var Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,951 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dogumlariniz nasıl geçmişti nasıl başlamıştı sancı olsun nişan olsun suyu olsun bel ağrısı kasik flan acil olarak bana bilgi verir msniz lütfen dünden beri baya kötüyüm de canlarım emin olmadan hastaneye gitmek istemiyorum yaaa😔😔
Canım bu kişiden kişiye degisiyo ama.benim bi hafta öncesinde aşırı belim agriyo bide bacak ağrısı çok oliyo çamaşırımda da hep ıslaklık oliyo.bel ağrısı cekilmicek gibi olmuştu benim yerimden kalkamadım oturamiyodum çok kötüydüm hastaneye gittik doktor dogum başlamış dedi 7 cm açıklık var demekki bi hafta öncesinde sancimi evde çekmişim hep😍acemiyim tabi farkedememisim.neyse bi serum verip doğuma aldılar biraz zorlandım ama değdi inan sonu mukemmeldi tarif edilmeyen bi duyguydu.sabaha kadar eşimle onu izleyip durduk.rabbim bütün isteyen herkese nasip etsin inşallah 😊

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum aminnn anne olmak kolay değil inan rabbim tüm gebelerin yardımcısı olsun 🤲🏻🤲🏻🥰
Amin cnm benim💖
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bu kişiden kişiye degisiyo ama.benim bi hafta öncesinde aşırı belim agriyo bide bacak ağrısı çok oliyo çamaşırımda da hep ıslaklık oliyo.bel ağrısı cekilmicek gibi olmuştu benim yerimden kalkamadım oturamiyodum çok kötüydüm hastaneye gittik doktor dogum başlamış dedi 7 cm açıklık var demekki bi hafta öncesinde sancimi evde çekmişim hep😍acemiyim tabi farkedememisim.neyse bi serum verip doğuma aldılar biraz zorlandım ama değdi inan sonu mukemmeldi tarif edilmeyen bi duyguydu.sabaha kadar eşimle onu izleyip durduk.rabbim bütün isteyen herkese nasip etsin inşallah 😊
Amin. Kuzum şuan bende bel ağrısı çekiyorum çok fazlaca acaba yalancı mı bilmiyorum ki cnm ya inş kolay olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar