Sorum var Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,001 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Tmm kuzum çok sagl bilgin icin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm kahverengi leke ile geldi ya emin olamıyorum ki bide çok dayanamayacak kafar olunca gideyim diyorum kuzum eğer doğum değilse enfeksiyon bu kadar canımı acitiyorsa boşa gidip yine alttan muayene flan olmuş olurum kuzum ztn dünden beri uykusuzum da sersem sersem duruyorum öyle istifar fln ettim biraz yüreğim rahatladi kuzum

Ayy balım cidden mi yaa şimdi kafam daha çok karıştı ve korkmaya başladım nasıl edeyim ya kuzum

Kaç haftaliktin cnm sen

Sagl kuzum amin ins tabiki önemli olan yavrumuzu sağlıklı bir şekilde kucağımıza almak işte dediğim gibi haftamiz çok küçük ya cnm giderim doğum tam bslamamissa yine alttan flan bakar zarar verirse bize diye korkuyorum cnm

Anladim kuzum kolay mı oldu yani cnm

Daha önce gittim kuzum bir kere durdurdular o zmn daha küçüktu haftamız ve burda hafta küçük diye stajer hastaneye gönderiyorlar bende korkuyorum yalnıs birsey olacak diye cnm kendi gittiğim hastaneye gitmem için bu durumla dört gün daha geçmesi lazım cnm bi 1 cm açıklık var ya sancımı durdurabilirler mi ki kuzum
Rica edirəm kuzum şimdi nasıl oldun sancın falan gitdimi yoxsa yine ağrın var

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Canim bnm planli sezeryan oldugu icin gün verildi sabah kalktim evlerimi toparladim duşumu aldim giyindim gezmeye gider gibi cantami taktim koluma hoppaaaa😄😄😄bikaç saat sonra kucagimdaydi minigim
Ayy ne güzel gözün aydın olsun cnm bilerek doğum yapmak kolay olmuştur sanırım cnm cok gecmis olsun sezeryan kesiklerin içinde kuzum

Canım progestan magnezyum falan vermedimi doktor
Gebeliğim boyuncs hepsini kullandım cnm

Kuzum pozisyon değiştirio uzan birde pozisyonun belki yanlışsa ondan da olabilir dicem de 🤦🏻‍♀️
Denemediğim kalmadı cnm sabaha kadar evi komple gezdim resmen cok sagl kuzum şuan biraz daha iyiyim gece istifar ettim baya sekilde midem ondan sonra rahatladı bel ağrılarım devam ediyor fakat kuzum ama midem rahatladı gi için uzanabiliyorum kuzum

Rica edirəm kuzum şimdi nasıl oldun sancın falan gitdimi yoxsa yine ağrın var
Sagl balım benim daha yeni yeni ağrılarım geçiyor kuzum gece istifar ettim midem rahatladı sabaha kadar da evin içinde döndüm durdum yalancı sancılar mydi bilemedim yediğim birsey mi dokundu hiç anlamadım ama doğum başlayacak olsaydı sanırım şuan da da sancılarım artması gerekiyor Du fakat ben biraz daha iyiyim geceye göre kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayy ne güzel gözün aydın olsun cnm bilerek doğum yapmak kolay olmuştur sanırım cnm cok gecmis olsun sezeryan kesiklerin içinde kuzum

Denemediğim kalmadı cnm sabaha kadar evi komple gezdim resmen cok sagl kuzum şuan biraz daha iyiyim gece istifar ettim baya sekilde midem ondan sonra rahatladı bel ağrılarım devam ediyor fakat kuzum ama midem rahatladı gi için uzanabiliyorum kuzum

Sagl balım benim daha yeni yeni ağrılarım geçiyor kuzum gece istifar ettim midem rahatladı sabaha kadar da evin içinde döndüm durdum yalancı sancılar mydi bilemedim yediğim birsey mi dokundu hiç anlamadım ama doğum başlayacak olsaydı sanırım şuan da da sancılarım artması gerekiyor Du fakat ben biraz daha iyiyim geceye göre kuzum
Anladım canım olmazsa bir normsl doktorw görün

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gün içinde takip edeceğim kuzum eğer yine aynı durumlar başlayacak gibi olursa bu sefer gideceğim kuzum çok sagl cnm benim geceden beri destekçi oldun çok sagl tatlı annis kayra beyi öp yerimize kuzum❣️❣️
Ben teşekkür ederim balım 😘. Tabiki öperim minik emdi uyukluyor kucağımda 🤭🤭. Sende bana çok destekçi oldun kuzum paylaşıyorsun en azından elimizden bir şey geliyorsa yardım ediyoruz 😘❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tmm kuzum çok sagl bilgin icin

Cnm kahverengi leke ile geldi ya emin olamıyorum ki bide çok dayanamayacak kafar olunca gideyim diyorum kuzum eğer doğum değilse enfeksiyon bu kadar canımı acitiyorsa boşa gidip yine alttan muayene flan olmuş olurum kuzum ztn dünden beri uykusuzum da sersem sersem duruyorum öyle istifar fln ettim biraz yüreğim rahatladi kuzum

Ayy balım cidden mi yaa şimdi kafam daha çok karıştı ve korkmaya başladım nasıl edeyim ya kuzum

Kaç haftaliktin cnm sen

Sagl kuzum amin ins tabiki önemli olan yavrumuzu sağlıklı bir şekilde kucağımıza almak işte dediğim gibi haftamiz çok küçük ya cnm giderim doğum tam bslamamissa yine alttan flan bakar zarar verirse bize diye korkuyorum cnm

Anladim kuzum kolay mı oldu yani cnm

Daha önce gittim kuzum bir kere durdurdular o zmn daha küçüktu haftamız ve burda hafta küçük diye stajer hastaneye gönderiyorlar bende korkuyorum yalnıs birsey olacak diye cnm kendi gittiğim hastaneye gitmem için bu durumla dört gün daha geçmesi lazım cnm bi 1 cm açıklık var ya sancımı durdurabilirler mi ki kuzum
Maalesef kolay olmadı kuzum ya çok zordu sancı çok zordu dikişler çok zordu doğum olduktan sonra yatağa alındıktan sonra 2 kez daha doğumhaneye alındım kanamam durmuyordu tekrar tekrar dikiş atıldı
Ama herkesin doğumu bir olmuyor kuzum inşallah seninki kolay geçer

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Cok şükür kuzum belki yediyin birşeyde dokunmuş ola bilir çünki doğum sancısı olsaydı geçməzdi canım

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben teşekkür ederim balım 😘. Tabiki öperim minik emdi uyukluyor kucağımda 🤭🤭. Sende bana çok destekçi oldun kuzum paylaşıyorsun en azından elimizden bir şey geliyorsa yardım ediyoruz 😘❤️
Sagl meleğim💖💖

Maalesef kolay olmadı kuzum ya çok zordu sancı çok zordu dikişler çok zordu doğum olduktan sonra yatağa alındıktan sonra 2 kez daha doğumhaneye alındım kanamam durmuyordu tekrar tekrar dikiş atıldı
Ama herkesin doğumu bir olmuyor kuzum inşallah seninki kolay geçer
Sagl balım benim inş kolay geçer ya çünkü gebeliğim de çok zor geçti sanada çok geçmiş olsun tatlim çok sagl ❣️

Cok şükür kuzum belki yediyin birşeyde dokunmuş ola bilir çünki doğum sancısı olsaydı geçməzdi canım
Aynen kuzum çok sagl desteğin için 💖

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sagl meleğim💖💖

Sagl balım benim inş kolay geçer ya çünkü gebeliğim de çok zor geçti sanada çok geçmiş olsun tatlim çok sagl ❣️

Aynen kuzum çok sagl desteğin için 💖
Rica ederim kuzum
Amin inşallah 🤲

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dogumlariniz nasıl geçmişti nasıl başlamıştı sancı olsun nişan olsun suyu olsun bel ağrısı kasik flan acil olarak bana bilgi verir msniz lütfen dünden beri baya kötüyüm de canlarım emin olmadan hastaneye gitmek istemiyorum yaaa😔😔
Cnm agrini iyice çek evde hemen hastaneye gitme bebeği hissediyorsan evde çek sancini hastene insani mahvediyor

Tüm sayfalar yüklendi.