Sorum var Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,951 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil doğum fikri çok acil🤔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Cok kötüyüm kuzum bende kasılmalar bel ağrıları ölüyorum resmen gelip gidiyor ama böyle çok doğum sancısı olmadan gitmek istemiyorum ztn alttan muayene edildikten sonra böyle oldum kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok gecmis olsun kuzum benim durum ne anlayamıyorum ki tam sancı olmadan da gitmek istemiyorum çok korkuyorum cnm
İns kuzum çok sagl benim korkum bebise birsey olur diye haftası çok küçük cnm ya ve bel ağrım çok fazla afedersin büyük abdestim var yapamıyor gibi kasılma oluyor ama öyle dayanamayacak kadar dgl gelip gidiyor kuzum geldikçe ağlıyorum hemen gitmek istemiyorum hastaneye diğer ikisi kolay olmuştu buda inş böyle olur balım ya

Cok gecmis olsun kuzum duşa girmeye korkuyorum ben acil bir durum olur diye şuan arada geçiyor yatıyorum sonra ağrı geri başlıyor enfeksiyon da vardı ya ondan mı oldu ilaç antibiyotik başladım ondan mı oldu tam anlam veremiyorum ki haftam da daha 35+1 kuzum ya bide bebek çok hareketli sürekli itekliyor ve kasıyor bugn özellikle de kasigima doğru

Bilmiyorum kuzum daha çok erken hala kahverengi leke de geliyor arada tuvaletimden sonra peçeteye de sümüksu şeyler geliyor anlam veremiyorum çocuk hareketleri iyi cnm baya itekleyip kasıyor ama bel ağrım var kopuyor sanki belim ikiye ayrılacak gibi panik te oluyorum ağlıyorum offf şaşırdim ne yapsam bilemedim ağrı kesici de içmedim ne olur ne olmaz diye kuzum yaa
Kuzum sancını kontrolde sakla sancıların normal diyil doğum sancısı gibi kuzum inşaAllah sağlkıla kucağlna alırsan🙏 kendini cok strese sokma korkutma 35 hafda da doğum yapanlarda var çok şükür iyi olmuş bebekleri kuzum beni annem 30mu yoksa 31 hafdadamı doğurmuş bak hiç bir sorunum yok cok şükür hele o devirdə şimdiki gibi teknoloji ilerlememişdi şimdi her şeyi iyi cok şükür endişe etme canım benim inşaAllah vaktinde gelir yavrun🤲🙏

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ne gibi belirtiler var
Balım bgun akşam altıda bel ağrım başladı ilk kramp gibi dahs sonra ayrılıyor gibi ayni uzandım hafifledi gibi şimdi de ara ara gelip gidiyor gibi ağzıma bir lokma su da dahi sokamadim kuzum midem bulanıyor ve yanıyor acı acı geri çıkıyor gibi idrari yaparken acı oluyor hafif dilim damağım kuruyor bir kaç kere yurudukce rahmime baskı oluyor gibi oldu bebisin hareketleri güzel baya vuruyor itekliyor cnm ama belim kopuyor gibi yatınca da acı su dhaa çok geliyor dünden beri büyük abdeste de çıkamadım kusura bakma kuzum açık açık yazdım biraz da kahverengi lekeler de geliyor bir türlü anlam veremedim cann yaa

Kuzum sancını kontrolde sakla sancıların normal diyil doğum sancısı gibi kuzum inşaAllah sağlkıla kucağlna alırsan🙏 kendini cok strese sokma korkutma 35 hafda da doğum yapanlarda var çok şükür iyi olmuş bebekleri kuzum beni annem 30mu yoksa 31 hafdadamı doğurmuş bak hiç bir sorunum yok cok şükür hele o devirdə şimdiki gibi teknoloji ilerlememişdi şimdi her şeyi iyi cok şükür endişe etme canım benim inşaAllah vaktinde gelir yavrun🤲🙏
Sagl balım benim geç kalmak istemiyorum hastaneue ama erken de gitmek istemiyorum eğer doğumsa evde çekeyim istiyorum ya bebise birsey olursa diye de korkuyorum kimse de anlamıyor evden beni yaa off cnm benim hayırlısı olur inş kuzum yaa 😔😔

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Balım bgun akşam altıda bel ağrım başladı ilk kramp gibi dahs sonra ayrılıyor gibi ayni uzandım hafifledi gibi şimdi de ara ara gelip gidiyor gibi ağzıma bir lokma su da dahi sokamadim kuzum midem bulanıyor ve yanıyor acı acı geri çıkıyor gibi idrari yaparken acı oluyor hafif dilim damağım kuruyor bir kaç kere yurudukce rahmime baskı oluyor gibi oldu bebisin hareketleri güzel baya vuruyor itekliyor cnm ama belim kopuyor gibi yatınca da acı su dhaa çok geliyor dünden beri büyük abdeste de çıkamadım kusura bakma kuzum açık açık yazdım biraz da kahverengi lekeler de geliyor bir türlü anlam veremedim cann yaa

Sagl balım benim geç kalmak istemiyorum hastaneue ama erken de gitmek istemiyorum eğer doğumsa evde çekeyim istiyorum ya bebise birsey olursa diye de korkuyorum kimse de anlamıyor evden beni yaa off cnm benim hayırlısı olur inş kuzum yaa 😔😔
Hakkında hayırlısı olsun İnşaALLAH kuzum dualarım seninle 🤲🙏kuzum sancın çoğaldığı zaman çabuk git çok bekletme bence

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ama azalma olmuyor kuzum lekede kahverengi diye pek umursamadim fakat bel ağrım mahvediyor beni kuzum 1cm açıklık da var demişti baya bastırmış ti kuzum dün bakmak için alttan eliyle üstten de ayrı eliyle mahvolmustum hiç kalkmadım ki bgun de yoruldum diyeyim neyden oluyor anlayamıyorum ağzım kuruyor su dahi içemiyorum şimdi gitsem yine parmaklayacak ebe iyice mahvedecek yaaaa offf😔😔
Gebeliğin son haftaları cidden zulüm gibi şu alttan bakma olayı yüzünden 🤦🏻‍♀️

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğin son haftaları cidden zulüm gibi şu alttan bakma olayı yüzünden 🤦🏻‍♀️
Kuzum hicbirseyim yoktu ya boş yere baktı ebe haftam da küçük dhaa anlamadılar ki beni sonra da nst de sıkıntı yok enfeksiyon var deyip doğum haneden çıkış yaptılar parmağı da boşa yedim kanamam da boşa oldu ağrılarım da aynı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuzum hicbirseyim yoktu ya boş yere baktı ebe haftam da küçük dhaa anlamadılar ki beni sonra da nst de sıkıntı yok enfeksiyon var deyip doğum haneden çıkış yaptılar parmağı da boşa yedim kanamam da boşa oldu ağrılarım da aynı
Off off sanki sadece onun için ebe olmuşlar gşvş hissediyorum 🤦🏻‍♀️ sen bol bol dinlen canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar