Kizlar bakarmisinizz😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisinizz😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 935 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar bakarmisinizz😊
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
S
Ben bu gün bişey duydum kuzen dedi doktor demiş bulantı çok olan genelde kızdır bulantısı olmayan çokça erkekmiş sizce de öyle midir merak ettim 😉
Sanmiyorum kuzum ya arkadasimin erkekti 5 ay bulanti yasadi kiz bence bunlar kulaktan soylenti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

S
Sanmiyorum kuzum ya arkadasimin erkekti 5 ay bulanti yasadi kiz bence bunlar kulaktan soylenti
Kac haftalik oldun kuzum sen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben bu gün bişey duydum kuzen dedi doktor demiş bulantı çok olan genelde kızdır bulantısı olmayan çokça erkekmiş sizce de öyle midir merak ettim 😉
Doktor da hurafelere inaniyormuş demek ki canım 😂 bulantının cinsiyetle alakası yok gebelikte hormonlar yüksek seviyede çalıştığı için vücudun tepkisi sadece

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Doktor da hurafelere inaniyormuş demek ki canım 😂 bulantının cinsiyetle alakası yok gebelikte hormonlar yüksek seviyede çalıştığı için vücudun tepkisi sadece
😂😂😂galiba

S

Kac haftalik oldun kuzum sen
Olabilir kendince birşey belirlemiş 10 haftalık oldum cnm

Alakası yok kızda 5 ay dolunca düzeldi hele bayramımda 9 ay istafra yaptım emirhanda da 6ay bitene kadar bence aynı hepsi yaa
Doktor demiş bende size sormak istedim demek ki yalan herkesin değilisiyor

Valla cnm bn 17 haftaya kadar günde en az 2 kere kustum oğlum oldu 😂😂
Cidden de herkesin farklı neredeyse ben hiç hamile olduğumu hissetmiyrm kusma yok hiç sadece su gelir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
😂😂😂galiba

Olabilir kendince birşey belirlemiş 10 haftalık oldum cnm

Doktor demiş bende size sormak istedim demek ki yalan herkesin değilisiyor

Cidden de herkesin farklı neredeyse ben hiç hamile olduğumu hissetmiyrm kusma yok hiç sadece su gelir
Olabilir kuuzum

Sag saglim kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah kuzum

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi öyleyse doğrudur ben hiç modemden bı sikinti yasamadim hamileliğimde oglandi😂illaki ara ara bulantılarım oldu ama beni yatak yorgan yatirmadi çok rahat bı hamilelik geçirdim son aylarima doğru agirlasdigm için sıkıntı yaşadım sadece

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi öyleyse doğrudur ben hiç modemden bı sikinti yasamadim hamileliğimde oglandi😂illaki ara ara bulantılarım oldu ama beni yatak yorgan yatirmadi çok rahat bı hamilelik geçirdim son aylarima doğru agirlasdigm için sıkıntı yaşadım sadece
Erkekler de nedense hamilelik hep rahat geçiyor derler🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar